מעצב האופנה ויקטור (ויוי) בלאיש בשבוע האופנה תל אביב. כתבה: רונית קיטאי. צילום: אבי ולדמן

ויקטור (ויוי) בלאיש הציג את קולקציית קיץ 2019 בשם FIRE WALK WITH ME במסגרת שבוע האופנה תל אביב .נקודת הפתיחה של הקולקציה נולדה מתוך שנות ה-40 של המאה הקודמת: העידן שלאחר מלחמת העולם השניה

פורסם ב: 15/03/2019 08:47

ויוי בלאיש .צילום : אבי ולדמן
מהפכה של נשים חזקות בעולם חדש, צמיחה של תרבות חדשה ומהפיכות שנולדות מתוך הרס ותחושת אפוקליפסה. בדי משי רכים ועשייתהקוטור נפגשים עם אלמנטים מעולם הספורט, הצבא, והסטריט, והופכים לקולקציה חדשה ומגובשת הממזגת בין נשיות וגבריות, בין געגועים להתחלות חדשות, ובין עבר לעתיד.

מחשבות על געגועים, תשוקה ויצרים הובילו את יצירת הקולקציה של בלאיש, שעולם ההשראה שלו נע בין נוסטלגיה ורצון לשמר עשייה מסורתית של קוטור, בעולם שנע קדימה במהירות - בין ההווה והעתיד, בין האנלוגי והדיגיטלי.

במרכז הפריטים אלמנטים מתוך שנות הארבעים כגון סילואט הכתפיים החזקות ושמלות הכפתורים והצללית המפוסלת, המתכתבים גם עם שנות ה80, ומשתלבים יחד עם אלמנטים מהעולם הצבאי: אוברולים, בדי מצנחים, כובעי טייסים, והתוצאה ממזגת את העולמות למראה רך, נשי, ומלא עוצמה.

אל בדי המשי והפשתן האהובים על בלאיש מצטרפים חומרים חדשים כגון בדי ניילון, פוטר, ג׳ינס, ובדי דריל. מנעד החומרים והמשקלים הביא העונה ליצירת פריטים מפוסלים כגון ז׳קטים ומכנסיים, לצד שמלות אווריריות ומתנפנפותבמשקל נוצה.

צבעוניות הקולקציה נפתחת בשחור דרמטי, ונעה אל גווני אדום קורל, ומשם מתבהרת בדגרדה לוורוד סלמון, ורוד מתקתק, ומשם עד לבז׳ ולבסוף אל הלבן הנקי והבהיר.

את כל התכשיטים המלווים את התצוגה עיצבו באז ולוטרה ומדובר בקו תכשיטים יוצא דופן שנוצר מתוך מפגש בין שני אומנים, המביאים איתם ניחוחות שונים לחלוטין, ויוצרים את החדש: ליאורה טרגן ובועז לנדמן.

ויקטור בלאיש, מבכירי מעצבי האופנה בישראל. בעבר עבד כמעצב ראשי אצל רוברטו קוואלי ולפני כ 13 שנים הקים את המותג הנושא את שמו . בלאיש מלביש כוכבות רבות בהן : יעל אבקסיס , שלומית מלכה , נועם פרוסט , יובל שרף ועוד .

להשיג בסטודיו של המעצב 'ויקטור בלאיש' רח' תרצה 17, תל אביב.
טלפון לבירורים: 054-8876751
ויוי בלאיש .צילום : אבי ולדמן

ויוי בלאיש. צילום: אבי ולדמן

ויוי בלאיש .צילום : אבי ולדמן

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור אופנה :
*   ברשקה מציגים: Bershka x Nat Geographic. כתבה:...
*   פעם ידעתם שפיג'מה זהו בגד לשינה ,אז...
*   לילך עמר פתחה הערב באירוע חגיגי את...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים