מותג בגדי הים BANANHOT בבעלותן של נטע אלחימסטר ונועה בני הציג את קולקציית בגדי הים לקיץ הקרוב. צילום: אבי ולדמן

בהשראת אפריקה במסגרת שבוע האופנה תל אביב 2019- הפתעה בתצוגת האופנה של BANANHOT נטע ברזילי חותמת את התצוגה עם השיר החדש 'באסה סבבה' ולראשונה הציגו גם את קולקציית בגדי הים לגברים .

פורסם ב: 12/03/2019 15:05

בננהוט. צילום : אבי ולדמן
מותג בגדי הים BANANHOT בבעלותן של נטע אלחמיסטר ונועה בני שהפכו את החברות שלהן לעסק מצליח הציגו במסגרת שבוע האופנה תל אביב 2019 קולקציית בגדי ים חדשה בהשראת אפריקה המשלבת גם עליוניות. בתצוגה צעדו 40 דוגמניות ובפעם הראשונה גם 10 דוגמנים שחיזקו את המסלול עם קולקציית הגברים לשנת 2019.

על המסלול הוצגו דגמים מגוונים וססגוניים, השואבים השראתם מטרנדים בינלאומיים. בגדי ים שלמים, בגזרת ביקיני או כאלו המשלבים בין שני הסגנונות. המעצבות הציגו דגמים חלקים.

הקולקציה, שואבת השראתה מאפריקה. הבדים מיובאים מאיטליה ומיוצרים בישראל. הצבעוניות המאפיינת את הקולקציה מלאת גוונים.


בין הדוגמניות שצעדו על המסלול היו גם נטע אלחמיסטר ונועה בני, כשטיילור מלכוב ובן זיני סגרו את התצוגה. הדוגמניות צעדו בנעליים של קולקציית הקיץ STEVE MAADEN . הקולקציה עשירה במגוון מהפנט של טקסטורות וצבעים עזים שאי אפשר לפספס: צבעיניאון שמאפיינים את הקיץ הקרוב, פרינטים עוצמתיים מנומרים ומנוחשים , משולבים בעור ובד שבאים לידי ביטוי בקולקציה מרהיבה של סניקרס אופנתיים , נעליים שטוחות עם סוליית אספרדיל שחוזרת העונה לככב וכמובן נעלי הערב האייקוניות של המותג .על BANANHOT:

נטע אלחמיסטר ונועה ,22, מראשון לציון, נפגשו דרך חברים משותפים, ומאז נוצר קליק מיידי בין השתיים, הן חברות טובות שמנהלות עסק משגשג שבבעלותן.החברות, שמנהלות חשבונות אינסטגרם מפוארים ופוטוגניים מתפקדות גם כיחצניות העסק, המשווקות, הדוגמניות, הפנים והרוח של המותג שנכנס בכל הכוח בארץ ובעולם.
בננהוט .צילום: אבי ולדמן

נטע ברזילי בסבבה שלה. בננהוט .צילום: אבי ולדמן

בננהוט. צילום: אבי ולדמן

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור אופנה :
*   ברשקה מציגים: Bershka x Nat Geographic. כתבה:...
*   פעם ידעתם שפיג'מה זהו בגד לשינה ,אז...
*   לילך עמר פתחה הערב באירוע חגיגי את...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים