הערב נחנכה הראשונה בסדרת של מיטב האופרות ב'סינמטק' חיפה בניהולו של ירון כפתורי. כתבה וצילמה: רונית קיטאי

חברת 'אלה תקשורת' מציגה את 'רואים משם שומעים מכאן' סדרה חדשה של מיטב האופרות ומופעי מוסיקה מהפסטיבלים הגדולים בעולם. בטרם הקרנת הסרט הארוך 'אאידה' מאת ורדי, פתח מנהל 'סינמטק חיפה ירון כפתורי שהזמין אל הבמה את פרופ' עמוס לניר מהחוג למוסיקה קאמרית.

פורסם ב: 11/03/2019 23:52

ירון כפתורי מנהל סינמטק חיפה . צילום : רונית קיטאי
פרופ' עמוס לניר התגלה כאוצר בלום של ידע בלתי נדלה על כל מה שקשור בסרט :היוצרים, האמנים-זמרים המשתתפים , על הרקע ועוד. הוא הרחיב במשך קרוב לחצי שעה וגם נידב רכילות קטנה. 'ורדי אהב כסף' .

פרופ' עמוס לניר דיווח לקהל כי מצפה להם סרט בן שעתיים וארבעים דקות עם הפסקה כמובן. הערב כאמור עלתה הקרנת הסרט 'אאידה' מאת ורדי מתוך הסדרה שנפתחה בחודש מרץ 2019 על המסך בבתי הקולנוע הנבחרים ברחבי הארץ. עם ירון כפתורי הקולנוען יליד חיפה ומנהל 'סינמטק' חיפה, נראו גם פרופ' עמוס לניר ונוגית אלטשולר,מנהלת התוכן ב'סינמטק' חיפה .

לכתבה המורחבת על 'אאידה' הקליקו כאן על הלינק:


http://www.rinunim.co.il/Article.php?CatID=9&Page=1&ArticleID=45267&q=אאידה מאת ורדי
מימין לשמאל ירון כפתורי מנהל סינמטק חיפה ופרופ' עמוס לניר מהחוג למוסיקה קאמרית. צילום: רונית קיטאי

מימין לשמאל ירון כפתורי מנהל סינמטק חיפה, נוגית אלטשולר מנהלת תוכן בסינמטק חיפה ופרופ' עמוס לניר מהחוג למוסיקה קאמרית.צילום: רונית קיטאי

על הבמה ירון כפתורי מנהל סינמטק חיפה ופרופ' עמוס לניר מהחוג למוסיקה קאמרית שהרחיב על הסרט אאידה בו צפה הקהל לאחר מכן. צילום: רונית קיטאי

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור קצר ולעניין :
*   אתר הביוטי GLAMZ מציג את עצמו כמי שהביא...
*   אפליקציית 'סלופארק', אשר היתה הראשונה...
*   שלושה זוכים חדשים מהגרלת הלוטו של...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים