חברת 'שורש' חוגגת 30 שנה בתצוגה שפתחה את שבוע האופנה הישראלי. כתבה: רונית קיטאי. צילום: רפי דלויה, אבי ולדמן

30 מעצבי אופנה מקומיים הציגו תלבושות מעוצבות המותאמות לסנדלי 'שורש', הסנדלים שהפכו לאייקון תרבות ישראלית.ממש כמו שעשה בזמנו כובע ה'טמבל' והסברס, ה'צבר' וגם התפוזים התפוזים ...

פורסם ב: 11/03/2019 20:38

חגיגות 30 שנה לשורש- יקי גיל מייסד 'שורש' עם דליה כהן מנכ'לית 'שורש'. צילום: רפי דלויה
חברת שורש, החוגגת 30 שנה של תעשייה מקומית וגאווה ישראלית, פתחה את שבוע האופנה הישראלי בתצוגה שכולה כשרון מקומי.

התצוגה כללה תלבושות פרי עיצובם של 30 מעצבים ישראליים – ותיקים וצעירים כאחד. כל התלבושות הותאמו לקולקציית סנדלי שורש האהובים מכל הזמנים ולקולקציית סנדלי הנשים החדשה של שורש, שהושקה באירוע.

כשם שחברת 'שורש' מסמלת את החיבור בין האדם לטבע, ולשורשים שלו, כך ארבעת יסודות הטבע: מים, אש, אדמה ואוויר, עמדו במרכז התצוגה וסימלו את החיבור הטבעי בין מעצבי האופנה הישראלים לסנדלי שורש האייקונים.

כולנו התרגלנו לראות את הישראלים כשהם חורשים מסלולים מקומיים ובינלאומיים בסנדלי 'שורש', אבל לאחרונה שמחנו לגלות שסנדלי המטיילים שלנו עלו גם למסלול נוסף: מסלול תצוגות האופנה כחלק ממגמה עולמית. את תצוגות האופנה של פראדה, גוצ׳י, ורסצ'ה, שאנל ועוד פותחים הדוגמנים והדוגמניות בבירות האופנה הבינ״ל עם סנדלי מטיילים עם צמדן במראה סנדלי שורש , עם או בלי גרביים, עם שמלות קוטור או חליפות גברים.


בין המעצבים שיציגו דגמים בהשראת סנדלי שורש: מיקה בשן, דורון אשכנזי, אליאן סטולרו, חגית טסה, שני צימרמן, רונן חן, רינה צין, טלי קושניר, קיאן פרנקפורט, באמוס, טרס ועוד לצד מעצבים ישראלים צעירים ומבטיחים.


בקו הנשי החדש של סנדלי שורש ניתן למצוא שלושה דגמים חדשים:CARMEL כרמל, AVENUE אבניו ודגם ATACAMA אטקמה.


****

חברת 'שורש' נוסדה בשנת 1989 נודעת באיכות מוצריה בתחום הטיולים, המחנאות והתרמילאות בארץ ובעולם. החברה עוסקת בפיתוח, ייצור ושיווק מוצרים מתקדמים בטכנולוגיה ייחודית.

'שורש' הם סנדלי הטיולים הראשונים שיוצרו אי פעם, הפכו לשם נרדף לאיכות ומהווים סימן היכר של ישראלים המטיילים בעולם. הסנדלים אף זכו בתואר 'מוצר הצריכה הכי ישראלי' בתחרות שערך משרד הכלכלה לרגל חגיגות שנת ה-70 למדינה.

נוסף על כך מפתחת שורש מערכות מים מקצועיות המובילות את שוק מערכות השתייה עם מכירות של למעלה ממיליון יחידות בשנה, כמו גם מערכות למטיילים וציוד נלווה לספורטאים המשווקיםבמעל 45 מדינות ברחבי העולם.גם החטיבה הצבאית של שורש אחראית לפיתוחים חדשניים בתחומי הציוד והמיגון האישי, שהפכו את שורש לספק מורשה של צה"ל וצבאות מובחרים בעולם (חיל הנחתים של ארה"ב, צבא שוודיה, צרפת, אנגליה וכו').

מוצרי 'שורש' נמכרים בחנויות המטיילים, ההנעלה והספורט המובחרות.
אתר "שורש" -:

www.source-israel.co.il
חגיגות 30 שנה ל'שורש' . מיקה בשן ושרון גניש. צילום: רפי דלויה

חגיגות 30 שנה לשורש בשבוע האופנה- דליה כהן מנכלית שורש, מוטי רייפ וקארין דונסקי. צילום: רפי דלויה

מוריאל דזלדטי- חגיגות 30 שנה לשורש בתצוגה הפותחת של שבוע האופנה. צילום : אבי ולדמן

קיאן פרנקפורט- חגיגות 30 שנה לשורש בתצוגה הפותחת של שבוע האופנה. צילום: אבי ולדמן

חגיגות 30 שנה ל'שורש' בתצוגה הפותחת של שבוע האופנה. דגם של רביד הקן .צילום: אבי ולדמן

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור אופנה :
*   לקראת עונת המסיבות שעומדת להגיע בקרוב...
*   ביום שישי האחרון התקיים אירוע השקה...
*   ברשקה מציגים: Bershka x Nat Geographic. כתבה:...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים