חברת אס.סי ג'ונסון ישראל השיקה מוצר נוסף 'דאק אקווה בלו' שהוא סבון אסלה .צילום: ענת דאוס. צילום: יח'צ חו'ל

אורית קמחי מנהלת השיווק בחברת אס.סי ג'ונסון ישראל על השקת מוצר נוסף 'דאק אקווה בלו' באריזה זוגית, סבון אסלה הצובע את המים בצבע כחול

פורסם ב: 10/03/2019 17:56

אס סי ג'ונסון השיקה סבון אסלה דאק המחיר 9.90 ש'ח. צילום: יח'צ חו'ל
חברת אסי סי ג'ונסון מרחיבה את סדרת הסבונים לניקוי האסלה. ומשיקה בימים אלו, את דאק אקווה בלו סבוני אסלה הצובעים את המים בכחול באריזת זוג. דאק אקווה בלו לאסלה, מגיע באריזה חדשה וחסכונית - 2 מוצרים בכל מארז. 4 פעולות במוצר אחד: ניקוי יסודי וצביעת המים בכחול בכל הדחה, מנקה ומבריק, מונע אבנית בכל הדחה ומבשם את חלל השירותים למשך כל תקופת השימוש. סבון האסלה מכיל חומרים פעילים המסייעים לשמירה על הגיינת השירותים. ומספיק למספר רב של הדחות ומותיר את המים באסלה בצבע כחול ועם ניחוח רענן של ניקיון בכל תקופת השימוש.

אורית קמחי מנהלת השיווק של אס. סי ג'ונסון: 'בישראל, 'דאק' הוא מותג מוביל בקטגוריית השירותים, קטגוריית השירותים בישראל מוכרת כ-101 מיליון ש'ח כספי וכ-11 מיליון יח' כמותי בשנה ללא שינוי במגמה מול תקופה מקבילה אשתקד (נתוני נילסן MAT ינואר 2019). בתוך קטגוריית השירותים, סגמנט הסבון המוצק הינו הסגמנט הגדול והמשמעותי בקטגוריה ומהווה 57% ובתוכו תת סגמנט של סבונים הצובעים את המים בכחול המהווה כ 40% מסגמנט המוצק'מוצרי הסבון הכחול, הינם מוצרים בסיסיים בקטגוריה, הם מנקים וצובעים את המים בכחול בכל הדחה.חברת אס סי ג'ונסון ישראל עם מותג דאק, מחוייבת להביא לצרכנים בישראל, כמו בכל מקום בעולם, את מגוון המוצרים הרחב והאיכותי ביותר ולתת מענה למגוון הצרכים וההעדפות של הצרכנים בישראל.

עד כה, מותג דאק הציע מגוון מוצרים בסגמנטים: נוזל לניקוי האסלה, ג'ל אסלה וסבון מוצק במגוון ניחוחות ייחודים למותג. הפורטפוליו המותגי אינו היה שלם ללא סבון אסלה כחול שהינו מוצר מועדף על ישראלים רבים'.

המחיר הממוצע לצרכן: 9.90 ש'ח. לפני מבצעים.המותג דאק משווק על ידי חברת אס. סי. ג'ונסון, החברה המובילה בעולם בפיתוח וייצור מוצרי טיפוח וניקיון לבית, מבשמי אוויר ומוצרים מתקדמים להדברה. החברה נוסדה בארצות הברית בשנת 1886. בישראל משווקים מוצריה החל משנת 1985. אס.סי. ג'ונסון ישראל משווקת בארץ את המותגים - דאק, מיסטר מאסל, גלייד, רייד, פלדג', אוטן, גלילונית, קיווי, וגודרס. להשיג ברשתות השיווק והפארם המובחרות.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור צרכנות :
*   DUCK (דאק) מותג ניקיון השירותים המוביל...
*   חברת רפאל'ס מבית כרמית משיקה לקראת...
*   החיים דבש או ליתר דיוק, 'צוף'. לרגל...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים