הערב נערכה חנוכת מחסני הנמל NORTH- מתחם הום סטיילינג חדש בצפון. כתבה: רונית קיטאי. צילום: משה מעוז, עדי רובין, רונית קיטאי

הושק מתחם ריהוט חדש בשער הצפון קריית-אתא, משם שידרו הערב אופירה אסייג ואייל ברקוביץ' .המוזמנים סקרו בהנאה את המותגים האירופאים היפהפיים לעיצוב הבית .על השקת האירוע הופקדה מנהלת יחסי הציבור לימור כרסנטי שהגיעה עם יד ימינה מירי אברהם ועם תמר סלאלחה ממשרדה

פורסם ב: 07/03/2019 23:12

רוסלנה רודינה, לימור כרסנטי ומירי אברהם. צילום: משה מעוז
אם הכרתם רק את האגף הקודם של מזרונים, כריות ועוד כל הנלווים לכך בתחום השינה,הרי שהכל התרחב. אז נכון שכבר 12 שנה פועלת רשת 'מחסני הנמל' שהיא בעלת תו האיכות והשירות הגבוהים ביותר ,לטובת לקוחותיה ברחבי הארץ. חוץ מזה הם ידועים גם בעובדה שאצלם תמצאו את המותגים האירופאיים הייחודיים.

נראו שם כאמור השדרנים אופירה אסייג ואייל ברקוביץ' שריאיינו בין היתר את זאב ברקוביץ', אביו של אייל ברקוביץ' ואושיית כדורגל בזכות עצמו. זאב ברקוביץ' מנהל את מועדון הפועל ראשון לציון ביחד עם בנו אייל ברקוביץ' ושניהם גם בעלי המועדון. זאב אימן את שני בניו , אייל וניר ברקוביץ' בתחום הכדורגל מאז שהיו ילדים.


לאירוע הוזמנו אדריכלים ומעצבי פנים, אנשי תקשורת, אנשי עסקים , עורכי דין, נשות חברה ועוד ובין האורחים פגשנו את עו'ד אלכס וייג ורעייתו מעצבת הפנים טלי וייג שהגיעו מקריית מוצקין, מושיק גלאמין, מעצב האופנה ניקולאי קדוש,יזם הנדל'ן אורן חי רפאלי תושב קריית חיים, אורית וזאנה מנהלת משרד האדריכל צחי וזאנה שהיא גם רעייתו, עפרה אביב פלנטר, מיכל גילת שחגגה לפני ימים את יום הולדתה וקיבלה ברכות מכולנו וזה כלל גם את ליאור מרום גולדברג ועוד.


הצלמת עדי רובין קיבלה ברכות לרגל יום הולדתה ה-18 של לילך רובין,הצעירה בין שלושת ילדיה ואשר ב'בריתה' שלה היינו באולם שמחות שהיה בבעלות אביה המנוח של עדי, וכאילו עברה רק שנה מאז...אגב, כאשר הנציחה עדי רובין את עפרה אביב פלנטר, אמרה לה האחרונה: 'אני מכירה אותך עוד מדוכן הסושי שהיה לך בקניון חיפה'. את עדי זה הצחיק כי מעולם לא היה לה דוכן סושי. הסיבה שהיא פגשה אותה באותם ימים רחוקים בדוכן הזה היה כשהגיעה לבקר את בתה הבכורה דפנה שאכן היתה בעלת אותו דוכן סושי עם מי שהיה אז החבר שלה שהפך לימים לבעלה ואבי בנה ובתה. מסתבר שעדי רובין לא ישבה בחיבוק ידיים אלא עזרה לה בדוכן. מאז דפנה רובין גילגלה עוד הרבה סושי אך עושה זאת כבר במקומות אחרים וגם עברה לגור בעתלית. עוד היו שם רוסלנה רודינה, חנה ומוטי וגנר, יבואנית האופנה מירי בן שושן, יוצאי סדרות ריאליטי ועוד סלבריטאים רבים אחרים.

רשת 'מחסני הנמל' NORTH מתמחה במגוון פריטים וריהוט לעיצוב הבית וביניהם : כסאות לפינת אוכל, סלונים בהזמנה אישית, שולחנות, מיטות ומזרני מותגים במחירים שקשה להתחרות אתם.

מחסני הנמל בסניף המרשים ועם המותגים שכל אחד ירצה בביתו הפרטי נמצאים בדרך חיפה 30 קריית אתא. חוץ מזה יש לחברה את הסניף המיתולוגי והותיק ביפו, ברח' מרגוזה 18 המשתרע על אלף מ'ר ולידו נמצא גם האאוטלט.

סניף באר שבע הושק בשנה האחרונה ומשתרע על 500 מטרים והערב נפתח חגיגית המתחם החדש שהצטרף למתחם הקודם וחובר למקום שאיחסן את כל מה שקשור לתחום השינה: מזרונים, כריות ועוד. עכשיו הוא משתרע על שטח מדהים של 1,500 מ'ר.

את 'מחסני הנמל' פוקדים סלבריטאים וביניהם: בר רפאלי, אגם רודברג, רוסלנה רודינה, אסי עזר וכן עדי הימלבלוי ושלום מיכאלשווילי אשר גם שותפים לרשת. לחברת 'מחסני הנמל' יש 750,000 עוקבים ברשתות החברתיות וולשימי שרגא בעלי הרשת יש 70,000 עוקבים נאמנים בדף האינסטגרם.
אופירה אסייג ואיל ברקוביץ' שידרו את תוכנית הספורט הרדיופונית היישר ממחסני הנמל בשער הצפון בקריית אתא . צילום: רונית קיטאי

זאב ברקוביץ' אביו של אייל ברקוביץ' על רקע הכרזה של בנו עם אופירה אסייג. צילום :רונית קיטאי

ימור כרסנטי, מימינה יד ימינה מירי אברהם וקיצונית מימין תמר סלאלחה ממשרדה של לימור. צילום :עדי רובין

מימין לשמאל לימור כרסנטי, מושיק גלאמין והעיתונאית רונית קיטאי. צילום: עדי רובין

מימין לשמאל עו'ד שרין סולן, מעצב האופנה ניקולאי קדוש ועפרה שי. צילום: רונית קיטאי

לימור כרסנטי ומושיק גלאמין ששרד יפה גם את הנסיעה לצפון. צילום :רונית קיטאי

מימין לשמאל צלם העיתונות משה מעוז, מנהלת יחסי הציבור לימור כרסנטי ויזם הנדל'ן אורן חי רפאלי מקרית חיים. צילום :עדי רובין

משדרים תוכנית ספורט היישר ממחסני הנמל בשער הצפון קריית אתא. צילום: רונית קיטאי

שידור ספורט ישיר ממחסני הנמל בחיפה. צילום: רונית קיטאי

עו'ד אלכס וייג ומעצבת הפנים טלי וייג הגיעו מקריית מוצקין. צילום: עדי רובין

מימין לשמאל עפרה אביב, העיתונאית רונית קיטאי, מעצב האופנה ניקולאי קדוש. צילום: עדי רובין

את אורית וזאנה שמנהלת את המשרד של בעלה, האדריכל צחי וזאנה , תפסנו ברכב שלה כאשר יצאה מהאירוע. צילום רונית קיטאי

האח הגדול . צילום משה מעוז

לימור כרסנטי, מושיק גלאמין ואורן חי רפאלי. צילום :משה מעוז

מימין מיכל גילת עיתונאית ועורכת מוערכת. צילום: משה מעוז

נציגות התקשורת. צילום: משה מעוז

עו'ד שרין סולן ועופרה שי. צילום: משה מעוז

עפרה אביב פלנטר ומעצב האופנה ניקולאי קדוש. צילום: משה מעוז

מימין לשמאל נציגות התקשורת עדי רובין ורונית קיטאי. צילום: משה מעוז

מימין לשמאל תמר סלאלחה ומירי אברהם שתיהן ממשרדה של לימור כרסנטי מנהלת יחסי הציבור. צילום משה מע

עו'ד שרין סולן וחברותיה. מימין דליה צמח מבנק המזרחי טפחות ומירי בן שושן. צילום :משה מעוז

צילום: משה מעוז

חנה ומוטי וגנר. צילום: משה מעוז

עו'ד שרין סולן ועופרה שי. צילום: משה מעוז

עו'ד שרין סולן באמצע ומימינה דליה צמח מבנק המזרחי טפחות ומירי בן שושן משמאלה. צילום :משה מעוז

צילום: משה מעוז

צילום: משה מעוז

צילום :משה מעוז

חגית יצחק. צילום: משה מעוז

כאו זה לא אי ב'הישרדות' אז רוסלנה רודינה יכולה לנוח בשקט ובאלגנטיות. צילום : משה מעוז

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור מפגשים :
*   הברון פרנצ'סקו ריקאסולי הגיע לישראל...
*   לרגל השקת המשרדים החדשים של המוסד...
*   הטכניון העניק את פרס הארווי למפתחי...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים