כמה אהבה! הבמאי היווני כריסטופר פפקליאטיס הגיע לישראל לפרמיירה של סרטו 'יוון סיפור אהבה'.כתבה: רונית קיטאי. צילום :רפי דלויה

למה כמה אהבה? כי הבמאי כריסופר פפקליאטיס התאהב בישראל כאשר הגיע לראשונה ב-2017 לפרמיירת סרטו 'אהבה יוונית'. גם הקהל הישראלי התאהב בו ונתן לו להרגיש עד כמה. עכשיו הוא הגיע לעוד סיפור אהבה עם יוון. יאסו!

פורסם ב: 05/03/2019 23:26

צילום : רפי דלויה
זהו כאמור ביקורו השני בישראל והוא נכח בפרמיירה לסרטו 'יוון סיפור אהבה' ב'סינמה סיטי' גלילות והסרט ייצא לאקרנים החל מיום חמישי הקרוב (7.3.19).

What If 2019 הוא שם הסרט באנגלית. הבמאי כריסטופר פפקליאטיס גם משחק בסרט לצדה של מרינה קלוגירו והוא גם מפיק ותסריטאי. אורך הסרט 111 דקות והוא דובר יוונית עם תרגום לעברית.
בקרוב בקולנוע

לא רק כריסטופר התאהב בישראל אלא הקהל הישראלי הציף אותו בכמות אהבה כזאת שלא השאירה אותו רק על הכסא באולם . בפעם הראשונה שהוזמן לפרימיירת סרטו 'אהבה יוונית' שהוכתר בין הסרטים המצליחים ביותר של 2017, הקהל נהר לכיוון שלו ואנשים התחילו לחבק אותו וביקשו שיגיע שוב כאשר יציג כאן סרט נוסף, וכך היה. פפקליאטיס לא הסתיר את העובדה כי נשבה בקסמו של הקהל הישראלי ותודו שלא כל יום מתרחשת תופעה שכזאת.
הבמאי היווני, משה אדרי ויהודה פוליקר. צילום: רפי דלויה

צילום: רפי דלויה

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רינונים :
*   ביום חמישי האחרון חגגו רומי אברג'יל...
*   איציק כרסנטי ('האח הגדול') היה הערב...
*   אתמול בערב חגגו את סיום הצילומים לסדרה...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים