ראש העיר רמת השרון אבי גרובר אירח את השחיינית אלה זהר בת 31 שתשתתף במשחקים האולימפיים לשחקנים בעלי צרכים מיוחדים

בלשכת ראש העיר אבי גרובר נערך טקס הוקרה והענקת מילגה כספית ע'ס 5,000 ש'ח לשחיינית אלה זהר שתשתתף במשחקים האולימפיים לשחקנים בעלי צרכים מיוחדים, שיתקיימו בקרוב בנסיכות האמירויות בדובאי ואבו דאבי 11-21 במרץ 2019

פורסם ב: 04/03/2019 18:48

מימין לשמאל מחזיק תיק הספורט גיא קלנר, אמנון זהר, אלה זהר, ראש העיר אבי גרובר, מנכל אגודת הספורט אריק דורון והעובדת הסוציאלית שולי. צילום: דוברות העיריי
אלה זהר תהיה חלק ממשלחת מישראל בהובלת עמותת "'פיישל אולימפיקס ישראל', שמקדמת את הפעילות הספורטיבית בקרב אנשים עם צרכים מיוחדים עם מגבלה על הרצף הקוגניטיבי (פיגור קל ובינוני, אוטיזם ושיקום).

העמותה מקדמת את הפעילות הספורטיבית כדרך חיים להעצמת האדם, מתוך התובנה שהספורט תורם לבריאות הנפשית והפיזית של האדם, מעצים את ביטחונו העצמי ומשפר את תחושת המסוגלות של הספורטאי ומשפר את יכולתו של הספורטאי לשלב בין עבודת צוות למימוש עצמי. חשיבותם של אלמנטים אלו גדולה עשרת מונים בקרב אנשים עם צרכים מיוחדים.

במפגש השתתפו מחזיק תיק הספורט גיא קלנר, אביה של אלה, אמנון זהר, מנכ'ל אגודת הספורט אריק דורון, מנהל פרויקטים בספורט יאיר מינץ והעובדת הסוציאלית שולי קוממי. ראש העיר אבי גרובר עידכן במפגש על ההשקעה הרבה של העירייה בספורט נשים בכלל ועל המדיניות שהוא מוביל לתמיכה בבעלי צרכים מיוחדים ברמת-השרון בפרט. זאת כדי להעביר את המסר שכולם יכולים להצליח באופן שווה. כולם איחלו הצלחה לאלה זהר ושתחזור עם הגביע.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור קצר ולעניין :
*   הסרט 'פורד נגד פרארי' (Ford v Ferrari), יפתח...
*   נטלי דדון נבחרה כפרזנטורית של קניון...
*   קולנוע ישראלי עם 76 סרטים יוקרנו השנה...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים