'שטראוס' מביאה את בשורת החלבון לעולם המעדנים עם מעדן השוקולד PRO המכיל חלבון. כתבה:שרון בן-פורת. צילום: סטודיו שטראוס

אנשים שאוכלים חלבון לשם חיזוק ובניית השרירים? עכשיו גם הם יוכלו להתפנק עם מעדן חדש שפותח בשיתוף הדיאטנית שני ארד מ'שטראוס מחלבות'

פורסם ב: 04/03/2019 17:18

מעדן פרו. צילום: סטודיו שטראוס

לאור העלייה בעוסקים בפעילות גופנית, ערכו ב'שטראוס' סקר שהביא את הנתונים כי 62% מבני 18 ומעלה מגדירים עצמם עוסקים בפעילות גופנית לפחות פעם בשבוע, 37% מדווחים על שלוש פעמים בשבוע לפחות. מבין המתאמנים, 81% אומרים שהם נוהגים לאכול לאחר אימון ו-78% סבורים שיש לאכול חלבון לשם חיזוק ובניית השרירים.

עכשיו גם הם יוכלו להתפנק עם מעדן חדש שפותח כאמור בשיתוף שטראוס, אשר הייתה הראשונה להשיק את קטגוריית ה PRO במקרר, מרחיבה את אפשרויות צריכת החלבון גם לעולם המעדנים ומשיקה מעדן שוקולד ראשון מסוגו - "מעדן פרו" המכיל 10 גרם חלבון בגביע, 2% שומן בלבד, 276 מ"ג סידן לגביע, ורק 130 קלוריות ליחידה. המוצר עשיר, מפנק ומכיל שוקולד אמיתי.

המעדן החדש אשר כאמור פותח בשיתוף הדיאטנית של שטראוס מחלבות, שני ארד, עומד בדרישות הסימון החדשות של משרד הבריאות בדגש על כמות הסוכר והשומן ומציע הזדמנות צריכה חדשה שלמוצרים מועשרים בחלבון, קטגוריה הצומחת שנה אחר שנה.

חוץ מזה גם צרכני המעדנים בישראל, עושים פעילות גופנית בשיעור דומה לשאר האוכלוסייה והם מחפשים דרכים להתפנק, באופן "מאוזן" יותר שיהיה רלוונטי לאורח החיים שלהם.המחירים עפ'י אתרים שונים: 3.77 עד 5.00 ש'ח למעדן.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור צרכנות :
*   לראשונה בישראל: רשת 'דינמיקה' כיבואן...
*   חדשנות בעולם ההדברה עם סנו K3 תחנת...
*   רוצה להרגיש ש'רואים אותך'? מעתה חידוש...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים