אסתי גינזבורג גייסה 5 מיליון דולר בערב תרומות ב-LA ,לארגון 'איחוד הצלה', לצדם של האחד והמיוחד ג'יי לנו ודודו אהרון מישראל. כתבה: רונית קיטאי

בסוף השבוע האחרון, עלו על במה אחת בלוס אנג'לס, הפרזנטורית של בית האופנה 'גולברי' אסתי גינזבורג והזמר דודו אהרון, בערב גאלה לטובת ארגון 'איחוד ההצלה'. התוצאה חמישה מיליון דולר עבור הארגון של רשת של מתנדבים להצלת חיים בישראל

פורסם ב: 03/03/2019 11:05

ג'יי לנו ואסתי גינזבורג .צילום: יח'צ
הרשת בנויה אך ורק ממתנדבים, אזרחים שהחליטו ללמוד עזרה ראשונה ולמעשה לטפל במקרי חירום רפואיים עד הגעת האמבולנס המתרחשים באזור מגוריהם. אסתי גינזבורג הנחתה את הערב לצדו של ג'יי לנו, מנחה מוכר בארה'ב וקומיקאי. כחלק מתוכנית הערב עלה להופיע הזמר דודו אהרון. נשיא הארגון ומייסדו אלי ביר הודה לשניים שפינו זמן מהלו'ז הצפוף שלהם והגיעו מישראל במיוחד.

אסתי גינזבורג סיפרה כי היא מכירה מקרוב את הארגון והיה לה חשוב להיענות להצעה ולהגיע עד לוס אנג'לס, להשאיר את בעלה והילדים ולתרום מזמנה. 'אני שמחה שהערב הזה הניע את הקהילה היהודית לתרום סכומים נאים לפרויקט חשוב זה. אני צריכה לטוס מייד בחזרה לישראל לרגל השקת קולקציית קיץ 2019 של גולברי שנערך השבוע בתל אביב, אך אשמח להגיע גם בשנה הבאה, זוהי מטרה חשובה ואשמח שוב להיות חלק ממנה'.

עוד נכחו באירוע: רונה לי שמעון כוכבת 'פאודה' שזכתה להצלחה רבה בארה'ב, זוכה האוסקר השחקן ג'ון וויט, איש העסקים עמי פומרנץ', יוצרת סרטים דוקומנטרים דינה אספן ועוד.
עמי פומרנץ ,אסתי גינזבורג ודינה אספן. צילום: יח'צ

אסתי גינזבורג וג'יי לנו .צילום : אינסטגרם

השחקן ג'ון וויט, ג'יי לנו ואסתי גינזבורג .צילום: יח'צ

דודו אהרון ואסתי גינזבורג .צילום: אינסטגרם

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רינונים :
*   ריף נאמן נבחרה להיות הפרזנטורית והפנים...
*   אתמול התקיימה הפתיחה החגיגית של מלון...
*   מיה הוא שמה של בתה הבכורה של בת אל...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים