מה גרם לקרן ישראל בת ה-44 ,מורה מנצרת עילית, להפוך לנהגת אמבולנס מתנדבת במד'א? עכשיו היא גם רוכבת על אופנוע של מד'א. כתבה: רונית קיטאי

אין משהו מתסכל יותר מאשר לרצות להציל חיים אך באין ידע לעמוד חסר אונים. זה מה שקרה לקרן ישראל ומאז זה שינה את עולמה. מנהל מרחב גלבוע במד'א יוסי פחימה ומ'מ וסגן ראש עיריית נצרת עילית אלכס גדלקין העניקו לקרן ישראל את המפתחות לאופנוע. זה מה שנקרא סעי לשלום, המפתחות בפנים. 'הגששים' היו כאן לפני...

פורסם ב: 27/02/2019 18:12

מנהל מרחב גלבוע במד'א ומ'מ ראש עיריית נצרת עילית מעניקים לקרן ישראל את המפתחות לאופנוע מד'א. צילום: דוברות מדא
קרן ישראל מורה לאנגלית בנצרת עילית, הייתה עדה לפני מספר שנים לתאונת דרכים שהובילה אותה להחלטה להצטרף לכוחות מגן דוד אדום. קרן שעמדה מתוסכלת ולא ידעה כיצד להגיש עזרה ראשונה לפצועים בתאונה, החליטה לעבור קורס חובשים במד'א ולפני 20 שנה הפכה לנהגת האמבולנס המתנדבת הראשונה של מד'א במרחב 'כרמל'.

לאחר פעילות ארוכת השנים באמבולנס קרן החליטה לאחרונה להצטרף גם ליחידת אופנועי החירום של מגן דוד אדום וגם שם הפכה להיות האישה הראשונה שרוכבת על אופנוע מד'א בנצרת עילית.

קרן ישראל: 'בעבר כשנקלעתי לתאונת דרכים ולא ידעתי להגיש עזרה ראשונה גמלה בליבי ההחלטה ללמוד מיד מה עושים במצבי חירום רפואיים, מאז זה זורם בדמי ובחרתי להתנדב כנהגת אמבולנס במד'א. כאשר עליתי לאמבולנס הייתי הנהגת המתנדבת הראשונה במרחב ואילו היום אני נרגשת להצטרף לכונני התגובה המיידית על אופנועי מד'א בעיר ולהיות האופנוענית הראשונה בנצרת עילית. זוהי זכות גדולה לעזור לחברה שבה אני חיה כאן בנצרת עילית ולהציל חיים'.
קרן ישראל, האופנוענית הראשונה של מד'א בנצרת עילית. צילום: הילה ראדמי

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רינונים :
*   ריף נאמן נבחרה להיות הפרזנטורית והפנים...
*   אתמול התקיימה הפתיחה החגיגית של מלון...
*   מיה הוא שמה של בתה הבכורה של בת אל...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים