איקה חסין פישר מנהלת השיווק של חברת 'סודהסטרים' על הקמפיין החדש לשוק הישראלי עם שירות 'סודה עד הבית'. כתבה: רונית קיטאי

בסרטון המלווה את הקמפיין החדש מככבים 'עצלן' חמוד ות'ור ביורנסון, 'ההר' ממשחקי הכס שלמד עברית במיוחד לקמפיין

פורסם ב: 27/02/2019 13:49

צילום: יח'צ
הוא מככב כשליח המביא את המיכל עד לביתו של העצלן. זהו למעשה הקמפיין הראשון בו מככב תור ,המכוון לקהל הישראלי הוא הופק על ידי חברת ההפקה 'בוראקס' בבימויו של רני כרמלי קריאטיב אלון זייפרט ובבית הפוסט של 'ברודקאסט'.


איקה חסין פישר מנהלת השיווק של 'סודהסטרים' ישראל מסבירה את הקמפיין עם חבילה חדשה בשם 'חבילת הכל כלול ב-1 ש'ח ליום' : 'יותר ויותר בתים בישראל משתמשים בסודהסטרים, ועל כן החלטנו לשדרג את חווית הלקוח ולהציע שירות המקנה החלפה של מיכלי הגז ללא צורך ביציאה מהבית וזאת ללא עלות נוספת'

חברת סודהסטרים השיקה היום את הקמפיין החדש לשוק הישראלי של שירות 'סודה עד הבית'. במסגרת הקמפיין משיקה החברה חבילת "הכל כלול" חדשה ומשתלמת - ב-1 ₪ ליום" הכוללת מכשיר סודהסטרים, מילויי סודה, סירופים לבחירה ובקבוקי הגזה. צוות ההפקה הוטס במיוחד לאיסלנד על מנת לצלם את "ההר" ועלותו הכוללת של הקמפיין הינה כ-1.5 מיליון ₪.

מה כוללת חבילת 'הכל כלול ב-1ש'ח ליום'?
• מכשיר סודהסטרים .SPIRIT
• 4 בקבוקי הגזה 1 ליטר.
• 18 מילויי גז.
• 3 סירופים לבחירה
• אחריות 3 שנים (כולל החלפת תקול בחדש).
• משלוח חינם עד הבית.
מחיר החבילה הכולל: 1,095 ש'ח (החבילה מוגבלת ל-3 שנים).
תוספת עלות למכשיר חשמליSPIRIT ONE TOUCH = 200 ---

חברת סודהסטרים: נרכשה לאחרונה ע'י חברת 'פפסיקו' העולמית, והינה חברת המים המוגזים המובילה בעולם. סודהסטרים מאפשרת לצרכנים להפוך בקלות מים רגילים למים מוגזים בתוך שניות. מכשירי סודהסטרים מציעים חלופה שונה וחדשנית לצרכנים ומאפשרת ליהנות מסודה בכל רגע ועל הדרך לחסוך לסביבה אלפי בקבוקים חד פעמיים. בקבוק אחד של סודהסטרים מהווה חלופה לאלפי בקבוקי פלסטיק חד פעמיים. כל מוצרי החברה הינם ידידותיים לסביבה, מקדמים בריאות, איכות חיים, חסכוניים ומותאמים אישית לטובת מקסום חווית הלקוח. מוצרי החברה זמינים ביותר מ-100,000 חנויות ב-46 מדינות ברחבי העולם.

על מנת ללמוד יותר איך החברה הופכת את המים למרגשים יותר עקבו אחרינו בפייסבוק, אינסטגרם יו-טיוב וכן מוזמנים להיכנס לאתר החברה הקליקו כאן

www.sodastream.co.il
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור קצר ולעניין :
*   קרן פלס קפצה לבקר במתחם ד'ר פישר בתערוכת...
*   שיתוף פעולה בין ויצו וקבוצת סלקום...
*   שמואל דורנשטיין יו'ר ובעל חברת 'רב...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים