חברת SBN שבשליטת קבוצת 'בריל' רכשה את פעילות רשת חנויות EMPORIUM מקבוצת 'סקאל' תמורת 5 מיליון ש'ח. כתבה: רונית קיטאי. צילום: יח'צ

לדברי שחר תורגמן יו'ר קבוצת 'בריל': 'רשת Emporium הינה מותג המתאים מאוד לפורטפוליו של הקבוצה. חלק בלתי נפרד מהמהלך הינו המיזוג של רשת BRANDz לתוך רשת EMPORIUM , כך שמיד עם חתימת העסקה תקום רשת פרמיום מולטי ברנד של מותגים בינלאומיים, עם פריסה ארצית של 22 סניפים'

פורסם ב: 24/02/2019 14:41

שחר תורג'מן יו'ר קבוצת 'בריל' .צילום: יח'צ
רשת EMPORIUM מונה 11 סניפים של מותגים בינלאומיים עם מחזור מכירות של כ 30 מיליון ש'ח . זוהי היא רשת פרמיום מולטי-ברנדס המשווקת מגוון רחב של מותגי אופנה בינלאומיים, בניהם: Nautica , Timberland, Lacoste, , Ralph Lauren, Guess,,Gant Kenneth Cole ועוד.

שחר תורג'מן יו'ר קבוצת בריל : 'בשנה הקרובה נרחיב באופן משמעותי את פעילות רשת EMPORIUM, עם פתיחת סניפים חדשים ברחבי הארץ ועם הרחבת התמהיל של מותגים בינלאומיים נוספים'.

קבוצת בריל תעשיות נעליים, נסחרת בבורסה ונחשבת כיום לאחת מהקבוצות הגדולות בישראל בתחום ההנעלה והאופנה. הקבוצה פועלת בייצור, ייבוא, רכש ושיווק קמעונאי של נעליים, ביגוד ואביזרי אופנה אחרים. הקבוצה מפעילה סה"כ קרוב ל-כ211 חנויות ברחבי הארץ, בניהם את רשת Nine west, רשת Gali, רשת Solog, רשת Lee cooper ורשת Show off. בנוסף לכך היא מייבאת ומשווקת לישראל מותגים בינלאומיים וביניהם : Guess, Marc Fisher, easyspirit, Anne Kilein, Kendall& Kaylie, Hush Puppies ועוד.

לאחרונה השיקה קבוצת בריל את אתר הסחר הגדול בישראל למכירת נעליים תחת השם "Step In" בהשקעה של 2 מיליון ש'ח. אתר הסחר של הקבוצה מאגד תחתיו 100 נקודות מכירה ממותגי הקבוצה הפזורים ברחבי הארץ. הוא כולל למעלה מ-40 מותגי הנעלה, ביניהם מותגים המיובאים, משווקים ומיוצרים ע"י קבוצת בריל, כמו: Nine West, Anne Kilein, Guess, Marc Fisher, Hush Puppies, Caterpillar, Lee cooper, Gali, Kendall& Kaylie , Timberland, easyspirit ועוד מגוון רחב של מותגים בינלאומיים. בנוסף משווק האתר את מותגי האופנה: Lee cooper Solog.
אמפוריום. צילום: יח'צ

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור קצר ולעניין :
*   אין חגיגה בלי עוגה! לרגל ציון יום העוגה...
*   רשתות הקפה 'גרג' ו'ביגה' חתמו על הסכם...
*   בכירי קבוצת שופרסל ציינו השבוע את...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים