אבי גרובר ראש העיר רמת השרון בין המעודדים את התיכוניסטים לשירות משמעותי

כנס הסייברטק הראשון נערך אתמול בבית 'יד לבנים' ברמת-השרון בשיתוף אגף התקשוב וההגנה בסייבר בצה'ל.התלמידים קיבלו הסבר מקיף על מסלולי האגף והיחידות המיוחדות וכמו כן התקיים פאנל בוגרי בתי-הספר המשרתים בתפקידים בחו'ל

פורסם ב: 19/02/2019 16:10

ראש העיר אבי גרובר בכנס הסייברטק. צילום: דוברות עיריית רמת השרון
בני הנוער נחשפו ממקור ראשון לתצוגה מרשימה של אפליקציות ופיתוחים טכנולוגיים חדשניים בתחום הסייבר, עם טכנולוגיות ההווה וטכנולוגיות העתיד ולמדו על הנושאים הלוהטים ביותר בתחום, כולל מחשב מדמה תקיפה, תחנת מבצעים ללוחמה מבוססת רשת, תחנת מציאות מדומה (משחקי מציאות מדומה וסימולטורים) ותצוגה של כלים מבצעים מיוחדים מעודדים את התיכוניסטים לשירות משמעותי: כנס הסייברטק הראשון ברמת-השרון נערך בשיתוף אגף התקשוב וההגנה בסייבר בצה"ל, אגף החינוך ובהשתתפות של תלמידי כיתות י'א- י'ב מתיכון 'אלון' ו'רוטברג'. בכנס השתתפו ראש העיר אבי גרובר, נציגי אגף החינוך ומוזמנים נוספים.


כנס הסייברטק פותח בפני התלמידים עולם מופלא של פתרונות טכנולוגיים חדשניים לאיומי הסייבר ולאתגרים הביטחוניים הניצבים בפני מדינת ישראל. במהלך הכנס הועברו הרצאות מרתקות מפי מפקדים באגף התקשוב וההגנה בסייבר בצה'ל. סמג"ד התקשוב בעזה, רס'ן רועי שיבוני דיבר על שירות משמעותי באגף התקשוב וההגנה בסייבר ורע"ן תכנון בלוט"ם, סא"ל טלי כספי הרצתה בנושא משמעות השירות בתפקידים הטכנולוגיים בצה"ל בעידן המידע.

התלמידים קיבלו הסבר מקיף על מסלולי האגף והיחידות המיוחדות וכמו כן התקיים פאנל בוגרי בתי-הספר המשרתים בתפקידים בחו"ל. בני הנוער נחשפו ממקור ראשון לתצוגה מרשימה של אפליקציות ופיתוחים טכנולוגיים חדשניים בתחום הסייבר, עם טכנולוגיות ההווה וטכנולוגיות העתיד ולמדו על הנושאים הלוהטים ביותר בתחום, כולל מחשב מדמה תקיפה, תחנת מבצעים ללוחמה מבוססת רשת, תחנת מציאות מדומה (משחקי מציאות מדומה וסימולטורים) ותצוגה של כלים מבצעים מיוחדים.

בכנס שזכה לתגובות נלהבות מהתלמידים, בירך ראש העיר אבי גרובר את התיכוניסטים ואחל להם שירות משמעותי בצה"ל. אגף החינוך בעיריית רמת-השרון שולח תודה גדולה לחיילי ומפקדי אגף התקשוב וההגנה בסייבר ולגדוד התקשוב והלוחמה של אוגדת עזה על תצוגת תכלית מרשימה, שמציבה את מדינת ישראל בחזית הטכנולוגיה.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור מבזקים :
*   פיגוע קשה הבוקר בבנימין. נערה כבת...
*   אסף אזר מנהל ארגון 'נוער לתת' ומאור...
*   תקציב הפרסום של קבוצת 'קפה גרג' עובר...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים