נטע אלחמיסטר עושה את הפריצה הגדולה לחו'ל ומככבת בקליפ בינלאומי חדש שייצא בתחילת מרץ 2019 ל'אירוקה'. כתבה: זיוה וייס. צילום: אינסטגרם,חן נאמן

הדוגמנית ואושיית הרשת נטע אלחמיסטר, הגיעה אתמול בשעות הבוקר המוקדמות לסט הצילומים לרשת משקפי השמש והראייה 'אירוקה' שהיא הפרזנטורית שלו זו השנה השניה ברציפות. מה הקשר שלה לזמר הבינלאומי MALUMA?

פורסם ב: 19/02/2019 13:59

נטע אלחמיסטר פרזנטורית של 'אירוקה' עם הזמר מאלומה צילום: אינסטגרם
על סט הצילומים סיפרה נטע אלחמיסטר כי נחתה היישר ממיאמי שם הצטלמה בתפקיד ראשי לקליפ החדש של הזמר הבינלאומי המוביל MALUMA, שקליפים שלו זוכים למיליוני צפיות ברחבי העולם, זהו שיא ראשון מסוגו לדוגמנית ישראלית.

נטע סיפרה: 'את מאלומה הכרתי בהופעה שלו בישראל והיתה לי תחושה שדרכנו עוד יצטלבו . לא מזמן הסוכן שלי קיבל טלפון מהסוכן שלו שסיפר כי ישב עם מאלומה ימים ולילות ארוכים לבחירת שחקנית לתפקיד ראשי לקליפ החדש ולאחר שפסלו אופציות של מאות בחורות מהעולם פתאום הסוכן הודיע: 'יש לי מישהי' ומאלומה השיב: 'גם לי'. מסתבר ששניהם חשבו על 'נטע מישראל' ביחד . זה היה בינגו עבורם.

זו פעם ראשונה שניתנה לי הזדמנות לעשות משהו בסדר גודל כזה ענק בחו'ל. זה כבוד גדול עבורי ואני נרגשת מאוד לקראת צאתו של הקליפ בתחילת מרץ 2019. עם זאת, מאוד כיף לחזור לישראל , היישר לצילומים של 'אירוקה', שהפכו כבר לבית חם עבורי וגם איתם יש הפתעות ותוכניות גדולות על הכוונת'.

מסתבר כי נטע עתידה לטוס עם תום הצילומים בשבוע הבא למילאנו יחד עם בכירי 'אירוקה' לפגישות עם מותגי העל הבינלאומיים של הרשת.
נטע אלחמיסטר בצילומי קמפיין 'אירוקה'. צילום: חן נאמן

נטע אלחמיסטר בצילומי קמפיין 'אירוקה' .צילום: חן נאמן

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור צרכנות :
*   'שמרית' השיקה סדרת בצקים מצוננים מוכנים...
*   SACARA השיקה פלטת שפתונים חדשה של גוונים...
*   לראשונה בישראל יוכלו לקוחות 'דומינו'ס...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים