זיו שילון קצין צה'ל מעורר ההשראה הירצה בפני חברי בורסת היהלומים ברמת גן וחשף את הסטארט אפ החדש שלו. כתבה: רונית קיטאי. צילום: אסף לוי

זיו שילון שנפצע קשה בעת פעילות מבצעית ברצועת עזה, סיפר אתמול במפגש על סטארט-אפ המאפשר לנכים שליטה מלאה במכשירים עדינים כסמרטפונים ומסכי טאצ'. שותף במיזם זה הוא שמעון באבו, חבר בבורסת היהלומים

פורסם ב: 18/02/2019 08:38

ערן זיני, בועז מולדבסקי, יורם דבש, זיו שילון, עזרא בוארון, אמה ינובר. צילום :אסף לוי
בטרם הרצאתו התארח זיו שילון בלשכתו של נשיא בורסת היהלומים, יורם דבש, שם נפגש עם חברי הנהלה נוספים ביניהם מנכ'ל בורסת היהלומים ערן זיני, חזי בלום מ'מ נשיא הבורסה, בועז מולדבסקי יו"ר מכון היהלומים, שלמה אדן, בן ציון שאשו, אמה ינובר, עזרא בוארון ועוד.

בפגישתם, אמר יורם דבש לזיו שילון כי סיפור התמודדותו עם הפציעה והנכות שבאה בעקבותיה מעורר השראה בקרב כל אדם בכלל וישראלי בפרט והוא מהווה מודל לחיקוי לכל אחד ואחת מאיתנו. שמעון באבו, אחד מחברי בורסת היהלומים סיפר כי הוא שותף שלו בסטארט אפ אשר הם מפתחים ומטרתו להביא לשליטה מלאה של נכים במכשירים עדינים כסמארטפונים ומסכי טאצ'. כמובן ששמעון באבו לא ויתר על ההזדמנות לפגוש אותו ונראו חיבוקים חמים.

חברי הנהלת בורסת היהלומים אמרו לזיו שילון כי סיפורו מעורר השראה והתפעלות וברוח אווירת הבחירות שאלו אותו האם קיבל הצעות לרוץ עם אחת המפלגות. זיו סיפר כי קיבל מכמה וכמה מפלגות אך החליט שהוא עדיין צעיר, רק בן 30 ועדיין רוצה לעשות לביתו . בינתיים הוא מעדיף לצבור עוד נסיון בתחום החברתי-עסקי והוא מניח שבבחירות הבאות הוא כבר יהיה שותף פעיל הרבה יותר לאחר שיצבור נסיון בתחומי עשייה שונים כצבאי, עסקי ,חברתי ועוד.

במהלך השיחה ביניהם נשאל זיו על תחרות איש הברזל בו השתתף ונשאל מהיכן הוא שואב את הכוח וההשראה לטפל בנוער בסיכון ולתרום רבות לחיילי צה'ל, על אף הקשיים בהם הוא נתקל בחייו הפרטים.

עם תום הפגישה האישית, הירצה זיו באוזני 150 חברי המועדון החברתי- כלכלי של בורסת היהלומים שישבו מרותקים לסיפורו מעורר ההשראה. הוא סיפר כיצד נפצע ביומו האחרון של שירותו הצבאי על גבול רצועת עזה, הפך לנכה, התחתן והוא אב לילדה לבקנית עם בעיות ראייה קשות.למרות הכל הוא משתתף במרתונים ובתחרויות 'איש הברזל' לצד פעילות והרתמות לפעילות של הקמת סטארטאפים, יזמות חברתית, עזרה לנוער בסיכון והקמת פרוייקטים חברתיים רבים אחרים למען החברה והקהילה בישראל. עם סיום הרצאתו, ביקשו רבים להצטלם אתו.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רינונים :
*   ריף נאמן נבחרה להיות הפרזנטורית והפנים...
*   אתמול התקיימה הפתיחה החגיגית של מלון...
*   מיה הוא שמה של בתה הבכורה של בת אל...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים