יאנה יוסף תשתתף בקמפיין חדש של רשת סטודיו C. כתבה: רונית קיטאי. צילום: גבע טלמור

יאנה יוסף שהתפרסמה בעונה הרביעית של 'האח הגדול' והיתה מועמדת לפרסם אופיר על משחקה בסרט 'הרמוניה', תשתתף בקמפיין החדש של סטודיו C. היא מספרת על הגוף הגמיש להפליא שלה ומסבירה זאת בגנים. אמה היתה בעבר הרחוק מנהלת קרקס ברוסיה

פורסם ב: 17/02/2019 15:44

יאנה יוסף וסמדר אשכנזי - גבע טלמור
'אני מעריצה נשים שמכורות לספורט' הצהירה יאנה יוסף. על מה הקמפיין החדש של סטודיו C? על תופעת הפייק-שואו: 'אנשים צופים בתמונות המרוטשות האלה ובאמת חושבים שהעולם זוהר. הגיע הזמן שמישהו יגיד להם את האמת'.

יאנה יוסף הבינה בגיל צעיר מאוד שתנועתיות היא חלק בלתי נפרד מהחיים שלה. אמה היתה מנהלת קרקס ברוסיה שהסתובבה ברחבי העולם, עד שבעלה, אביה של יאנה, ביקש ממנה להתמסר לחיים משותפים אתו ולוותר על היתר. לדבריה של יאנה 'אני חושבת שזו הסיבה שהריקוד אצלי הוא בגנים. אני רוקדת מגיל 11 ולא הרבה יודעים אבל אני גמישה בטירוף'.

מאז יצאה מבית 'האח הגדול' היא החליטה שברצונה להיות שחקנית.'אין קיצורי דרך. כדי לקבל תפקידים טובים צריך לעבוד קשה ולא לעשות הנחות לעצמך', היא מצהירה והגישה הזאת שלה מסבירה את העובדה שכיום היא שחקנית עסוקה במיוחד.

על ספורט החביב עליה היא לא מוותרת, למרות שהיתה רוצה לרשום עוד כמה שעות בסטודיו. 'אני מעריצה נשים שמכורות לספורט. בעבר אימנתי נשים לרקוד בבית שלי וזה היה מושלם. צפוף ועמוס, אבל מהנה מאוד'.

כיום יוסף מקפידה להתאמן ויש לה לא מעט תוכניות לעתיד הקרוב. בחיוך היא אומרת: 'אולי אלך לאמן בסטודיו C כי היום אני מבינה ששמירה על תזונה ואורח חיים בריא זה לחיות את הרגע'.

לאנה יוסף לא קשה להתחבר למסרים של הקמפיין שמשקף את תרבות הפייק שואו. היא עצמה לא מהססת להעלות תמונות שלה לרשתות החברתיות עם פיג'מה או עם שקיות מתחת לעיניים. 'אנשים צופים בתמונות המרוטשות האלה ובאמת חושבים שהעולם זוהר. הגיע הזמן שמישהו יגיד להם את האמת'.

האותנטיות של יאנה השתלבה היטב עם ערכי הלבה של רשת סטודיו C: כשאת מגיעה לאימון, את מתחברת למי שאת באמת. כל השאר נותר מחוץ לדלת.

שירי אבן זהב, סמנכ'לית השיווק של סטודיו C: "היצע האימונים הרחב של סטודיו C מאפשר לכל אישה למצוא את האמון הנכון והמתאים בשבילה. מטרת הקמפיין היא להדגיש את הידע והמקצועיות של הרשת שבזכותם לקוחות סטודיו סי נהנות מתוצאות אמיתיות".
יאנה יוסף עם משקולות. צילום: גבע טלמור

יאנה יוסף בקמפיין סטודיו C. צילום: גבע טלמור

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רינונים :
*   ריף נאמן נבחרה להיות הפרזנטורית והפנים...
*   אתמול התקיימה הפתיחה החגיגית של מלון...
*   מיה הוא שמה של בתה הבכורה של בת אל...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים