רוני קהאן בעלת רשת התכשיטים הנושאת את שמה השיקה את קולקציית התכשיטים לחורף 2019.כתבה: רונית קיטאי. צילום: אייל קרן

המותג הוא של רוני קהאן (27) שמנהלת את שבעת סניפי חנויות התכשיטים בבעלותה. היא השיקה את הקולקציה החדשה בסניף שלה בקניון עזריאלי גבעתיים בנוכחות מנכ'ל הקניון אילן גרבי

פורסם ב: 12/02/2019 11:54

רוני קהאן בעלת רשת התכשיטים רוני קהאן בחברת אילן גרבי מנכ'ל קניון גבעתיים. צילום: יח'צ
אילן גרבי, מנכ'ל קניון גבעתיים הגיע ופירגן לרוני על פועלה.זאת בזכות אוסף התכשיטים הפרטי שלה הממוקם בחנויות בקניונים וביניהם קניון עזריאלי גבעתיים, קניון איילון ברמת גן, קניון עזריאלי תל אביב, קניון הזהב בראשל'צ, קניון רננים ברעננה, קניון G בכפר סבא, קניון עזריאלי במודיעין. בקרוב היא תפתח שני סניפים חדשים שאף הם יהיו ממוקמים בקניונים מובילים.

רוני קהאן אומרת כי הרשת שומרת על רמת מחירים נוחה וקולקצייה זמינה שמתחלפת כל שבועיים וכל התכשיטים מבית RONI KHAN הם עכשויים ועם דגמים ייחודים להם. התכשיטים מבית RONI KHAN עשויים בסגנונות שונים ועם חומרים שונים ובאיכות גבוהה. מתכות שונות, חלקם מוכספים ו/או מוזהבים. חלקם בשילובי עור ו/או דמוי עור, שילובי בד ומתכות שונות, וחלקם אף צבועים בשלל גוונים בעבודת יד. יש גם תכשיטים המשובצים בזרקונים ו/או דמוי יהלומים שונים כגון קריסטלים, זכוכית וכו', יש גם לאלגניים תכשיטים שחלקם עשויים מסטיינלס סטיל, המוגדר כחומר היפו- אלרגני השומר על צבעו גם בעת חשיפה למים.
טבעת זהב עגולה רוני קהאן. צילום: אייל קרן

טבעת זהב רוני קהאן. צילום: אייל קרן

מחיר 119 ש רוני קהאן צילום אייל

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור צרכנות :
*   אורלית אוקוביץ', זכיינית חברת BIO SCULPTURE...
*   רשת הפארם Be מבית 'שופרסל' פתחה סניף...
*   אנה דה ארמס כוכבת הסרט החדש בישראל...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים