סמדי גוטמן רעייתו של אלי גוטמן האיש ואגדת הספורט הפכה את הלימון ללימונדה ומברכת כל יום על השינוי בחייה. כתבה וצילמה: רונית קיטאי

לאחר שנפלה ונחבלה וקורקעה לתקופה ארוכה ביותר של שיקום, נהנית סמדי גוטמן מכל רגע של לימודי תזונה במכון וינגיט וגם מארחת בסופי שבוע בחיפה את שלושת בניה ובנות זוגם. חוץ מזה היא קופצת מידי פעם לקפה 'גרג' בקניון 'דרך הים' בעתלית ועוזרת למשפחה בניהול בית הקפה שלהם

פורסם ב: 10/02/2019 21:56

סמדי גוטמן. צילום: רונית קיטאי
אלי גוטמן מאמן הכדורגל לשעבר שהוביל לנצחונות מרשימים כל כך עד שפרש בשל בעיות בריאות, ביחד עם רעייתו סמדי (סמדר) גוטמן מארחים בביתם את בניהם וביניהם הבן הבכור אורי (בחולם) גוטמן בן ה-33 העובד כעוזר מאמן בני יהודה. אורי גוטמן צמוד לאירמה אידלמן החיפאית לשעבר ,המשמשת כעוזרת משנה של סדרת 'הבוזגלוס' ב-YES ועוד.

מסתבר כי אהבה אמיתית נשארת איתנה למרות תהפוכות החיים .לפני שמונה שנים הם היו חברים אוהבים ואז נפרדו דרכיהם לאחר שאורי גוטמן עבר לתל אביב ואירמה נשארה בחיפה. כאשר אירמה עברה גם היא לעיר הגדולה הקשר חודש והשניים חזרו זה לזו והאהבה פורחת.

אחרי שלבנם הבכור הם העניקו שם עם ארבע אותיות, הם ערכו 'קיצוצים' באותיות וקיצרו את השמות.כך כל אחד משני הבנים הצעירים יותר כבר קיבל שם המכיל שתי אותיות בלבד. טל גוטמן (29) עוסק בנדל'ן ,וצעיר הבנים גל גוטמן (21) מנהל את 'גרג' עתלית ביחד עם יתר בני המשפחה שכוללים את אבי המשפחה אלי גוטמן ושותפו ל'גרג' עתלית, אחיו גילי גוטמן.

את סמדי זה מצחיק לספר שהיא כבר בת 54 ,כי אם לא היתה מדווחת על כך, אף אחד לא היה מאמין למי שלא נראית כלל בגילה.את המעבר ללימודי תזונה במכון וינגיט במקום שיעורי פילאטיס ועוד כמדריכת כושר, היא מסבירה בהומור: 'כנראה שמלמעלה אותתו לי שאני צריכה לעשות שינוי בחיים' וכך הפכתי את הלימון ללימונדה, אמרה בחיוך שרחוק מרחק רב מלימון. אז נכון שלימון מוסיף המון אך לא תמיד מסתבר.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רינונים :
*   ברק שמיר, שביט ויזל והשחקנית ליאנה...
*   יום כיפור בדרך וכבר רבים בדרך לבקש...
*   דודי בר דוד חגג אתמול (שבת) את יום הולדתו...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים