בביח'ל 'כרמל' ציינו ארבעה מינויים חדשים. דיקן הפקולטה לרפואה פרופ' אילון איזנברג הגיע לביח'ל 'כרמל'. כתבה: רונית קיטאי. צילום: אלי דדון דובר

מיהם המאושרים שזכו במינויים החדשים במחלקות השונות?

פורסם ב: 10/02/2019 21:27

המינויים החדשים עם הנהלת ביח'ל 'כרמל'. צילום: אלי דדון דובר ביח'ל כרמל
ד'ר עיסא מטאנס מהיחידה לכירורגיה פלסטית מונה לתפקיד מנהל השירות הניתוחי לשיחזור שד. ד'ר מיכאל גולדברג מחדר המיון מונה לתפקיד מנהל שירות מיון פנימי. ד'ר נאדר ח'דר מהמערך הקרדיולוגי מונה לתפקיד מנהל שירות צנתורים.ד'ר טטיאנה טנסיוצ'וק מהמחלקה הנפרולוגית מונתה כמנהלת שירות דיאליזה פריטונאלית. לאירוע חלוקת כתבי המינוי החדשים בהנהלת בית החולים הגיעו מנהלי המחלקות ונציגי ההנהלה כדי לברך ולהוקיר את בעלי המינויים החדשים.

מנהל ביח'ל 'כרמל' ד'ר אבי גולדברג בירך את בעלי המינויים החדשים ואמר כי הוא מאוד שמח על הבחירה של כל אחד ואחד מהם וכי כולם הינם רופאים מרכזיים וראויים לבחירה בהם. 'גם תמהיל הרופאים שנבחר מייצג את כל הרבדים וגוונים היפים שלנו בכרמל', סיכם.

פרופ' ירון הר שי מנהל המחלקה לכירורגיה פלסטית ב'כרמל' וב'לין' בירך את ד'ר מטאנס : 'ד'ר מטאנס הגיע כרופא צעיר וגדל איתי יחד עם המחלקה, הוא מנתח ,רופא ואדם מיוחד ואני לא יכול לדמיין את המחלקה בלעדיו. הוא המתמחה הראשון בפלסטיקה שסיים ב'כרמל' ולאחרונה הוא זכה גם בקבלת מינוי כמרצה קליני בפקולטה'.ד'ר עיסא מטאנס הודה על המילים החמות של פרופ' הר שי ואמר כי המינוי מחזק אותו לתת יותר לטובת בית החולים.

מנהל חדר המיון ד'ר סלים חלבי בירך את סגנו ד'ר מיכאל גולדברג והעיד כי 'ד'ר גולדברג הוא יד ימיני עומד בחזית המיון נותן את כולו לעבודה, מסור ואהוב ע'י המטופלים'. ד'ר מיכאל גולדברג הודה על הברכות ואמר כי מאז עלה ארצה כבר 20 שנה הוא ב'כרמל' ו'כאן זה בהחלט הבית שלי'.


מנהל המערך הקרדיולוגי פרופ' משה פליגלמן היה גם הוא בין המברכים. לדבריו 'ד'ר נאדר ח'דר הוא אלוף בקשר החם שלו לחולים ויש לו לב פתוח לכולם. ד'ר נאדר ח'דר היה הראשון לנסוע להשתלמות בביצוע החלפת מסתמים בצנתור ובשל כך הביא את המיומנות הנ'ל. הוא חלק בלתי נפרד מכל הצלחות המחלקה וכולנו גאים בו'.

ד'ר נאדר ח'דר ,מהמצנתרים המובילים בבית החולים, הגיע לעבוד שם בשנת 84 ומאז הוא ב'כרמל.לדבריו 'זאת זכות גדולה בשבילי לעבוד במחלקה הקרדיולוגית' והוסיף תודה מיוחדת 'לפרופ' משה פליגלמן מנהל המחלקה שהוא האב והמנטור הכי טוב שיש לי ולכל המחלקה'.


ד'ר ג'רי מרקוזון רופא בכיר מהמחלקה הנפרולוגית בירך את ד'ר טטיאנה על המינוי ואמר כי היא רופאה מסורה ומהווה נכס למחלקה ולבית החולים וכולנו מאחלים רק הצלחות.ד'ר טטיאנה עידכנה כי לאחרונה הוכפלה כמות המטופלים ביחידת הדיאליזה בבית החולים והיא נחשבת מהיחידות הגדולות ביותר בישראל. ד'ר טטיאנה הודתה על הבחירה בה והבטיחה להמשיך ולתת את כל כולה להצלחת המחלקה.

במהלך הטקס ברכו את בעלי המינויים גם סיגל זומר המנהלת האדמיניסטרטיבית וד'ר דיוקמן סגן המנהל ואיחלו להם הצלחה רבה. מנהל משאבי אנוש אהוד פקלר חילק לכל הרופאים כרטיסי עובד חדשים עם תארי המינוי החדשים וספר במתנה ואמר" 'יש כאן סיפורים אנושיים מרגשים של צוות רפואי מדהים עם מרקם אנושי מרגש שיהיה לכולם בהצלחה'.


*******

דיקן הפקולטה לרפואה פרופ' אילון איזנברג הגיע לבית החולים 'כרמל' לחנוכת חדר סמינרים חדש לטובת הסטודנטים .ואמר: ' 'כרמל' הינו בית חולים חשוב ומרכזי עבורנו, והוא חשוב לנו עבור הוראת הסטודנטים שלנו '.

חדר הסמינרים שופץ ונבנה מחדש במחלקה הפנימית ג' בניהולה של ד'ר אירנה ברגמן והוא משמש כמקום לימוד והוראה לטובת הסטודנטים ולישיבות צוות של המחלקה. החדר המשודרג אובזר בארונות אישיים, בציוד מחשובי מתקדם, בספריית לימוד מקוונת ובאמצעי עזר נוספים לטובת לימוד והוראת הסטודנטים.

עלות שיפוץ החדר 110,000 ש'ח התבצעה ע"י מחלקת ההנדסה של בית החולים ובסיוע תרומה של הפקולטה לרפואה של הטכניון . מנהלת המחלקה ד'ר אירנה ברגמן הודתה במילים חמות להנהלת בית החולים ולדיקן על עזרתו בתרומה לטובת הסטודנטים.

לדבריה :'אנחנו רואים חשיבות רבה בחינוך הדור הבא של הרופאי. לי באופן אישי ההוראה מאוד חשובה ואנחנו שמים דגש במחלקה על ליווי צמוד לכל סטודנט,מתן מענה מקצועי לכל שאלה ותמיכה מלאה בסטודנטים כדי לעזור ולהקנות להם את הכלים הטובים ביותר כדי שיהיו רופאים טובים יותר'.

אל דיקן הפקולטה הצטרפה ראשת המנהל בפקולטה ענבר ביז'נסקי והם לוו ב'כרמל' ע'י מנהל בית החולים ד'ר אבי גולדברג ,המנהלת האדמיניסטרטיבית סיגל זומר ומהנדס בית החולים דורי בז'רנו.

לחנוכת חדר הסמינרים עם הדיקן הגיעו גם פרופ' משה פליגלמן מנהל המערך הקרדיולוגי ב'כרמל' המכהן כסגן הדיקן לנושא הוראה, ופרופ' גיורא פילר מנהל מחלקת ילדים המכהן כסגן הדיקן למינויים.
סגנית מנהלת הסיעוד במחלקה נורית יעקב אמרה כי 'החדר החדש בהחלט מוסיף ליכולות ולכלים שהמחלקה מעניקה לסטודנטים וכי המחלקה והרפואה הפנימית הם מאבני היסוד בהוראת הדור הבא של הסטודנטים'.

פרופ' איזנברג שזו הפעם הראשונה שהוא מגיע לבית החולים 'כרמל' בתפקידו החדש כדיקן ,התרשם מביקורו במחלקה ובחדר הסמינרים : 'המחלקות הפנימיות משקיעות בחינוך דור העתיד ואנחנו מחויבים להם. כאן בבית החולים אתם תורמים לטובת הסטודנטים ואנחנו שמחים לתרום גם לכם . נעים לי מאוד להיות כאן ואני מרגיש ש'כרמל' הוא בהחלט בית טוב ומוצלח לסטודנטים ונתמיד בשמירה ובהידוק הקשר בינינו'.

מנהל ביח'ל 'כרמל' ד'ר אבי גולדברג הודה לפרופ' איזנברג ואמר: 'הביקור שלך כאן מסמן את הקשר החזק בין הפקולטה לבין 'כרמל'. אנחנו שומרים ומעריכים מאוד את הקשר ונמשיך לבסס ולהעמיק אותו לטובת הסטודנטים ודור העתיד של הרופאים בישראל'.


בצילום ד"ר גולדברג ד"ר ברגמן וצוות כרמל כרמל יחד עם הדיקן בחדר החדש – צילום אלי דדון
פרופ' ירון הר שי וד'ר מטאנס. צילום: אלי דדון, דובר ביח'ל כרמל

פנימית ג' ב'כרמל'. צילום: אלי דדון דובר ביח'ל 'כרמל'

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   חובשי רפואת חירום במד'א והפאראמדקים...
*   החברה הכלכלית לחיפה תשקיע בפיילוט...
*   השבוע מציינים בארץ ובעולם את שבוע...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים