לי ('ליקוש') ברקוביץ' שתחגוג בחודש הבא יום הולדת 24 מגיעה כל סוף שבוע לבית אמה, טלי ברקוביץ' החיפאית.כתבה וצילמה: רונית קיטאי

מאמנת הכושר לי ברקוביץ' שעברה לגור במרכז תל אביב מרוצה מאוד מהעיר הגדולה. 'ליקוש' השתתפה ב'גולסטאר' והפכה לסלבריטאית בזכות עצמה. היום בצהריים היא ביקרה עם אמה ב'פאזלנד' בעופר גרנד קניון חיפה ויצאה משם בין היתר עם משחק 'הבריחה הגדולה'. אחר כך השתיים סעדו ב'ביגה'. טלי ברקוביץ' לומדת ציור ובחמישי הקרוב תציג בתערוכה קבוצתית בהיכל התרבות בעיר נשר

פורסם ב: 10/02/2019 16:41

טלי ברקוביץ ובתה הבכורה לי ברקוביץ' (גולסטאר) מאמנת כושר. צילום: רונית קיטאי
טלי ברקוביץ' מתגוררת בשכונת דניה בחיפה, לומדת פילאטיס מכשירים וגם מתאמנת וחוץ מזה מזה שנתיים היא לומדת לצייר בצבעי שמן. המקסימה הזאת לא מהססת להודות שהיא גם לומדת מציירים בינלאומיים ולא מפסיקה לבקר בגלריות ברחבי הארץ. טלי היא גם אמם של ליאור בן 21 וטום בן 17.

ב'יום האהבה' שיחול ביום חמישי זה, אפשר יהיה ליהנות מציוריה של טלי ברקוביץ' שהראתה לי חלק מהם והתגלתה ככשרונית ביותר גם בתחום זה. אגב רק שניים מציוריה יוצגו בתערוכה כי זוהי תערוכה קבוצתית שתתקיים בהיכל התרבות בנשר.


למי שלא יודע, בעת שלי ('ליקוש') ברקוביץ' השתתפה בתוכנית הטלויזיונית 'גולסטאר' והתפוח נפל גם קרוב מאוד לעץ של אביה, איל ברקוביץ. לי שהתה עם שאר המשתתפים בוילה בנתניה ובין היתר חלקה שם את זמנה האנרגיות והזיעה עם מיטל דיין הכדורגלנית, שירן סנדל ואחותה קארין סנדל וכן אירית רחמים. ליקוש שעובדת כמאמנת כושר בסטודיו 'פינק רום' במרכז תל אביב, פורחת יותר מתמיד וכך גם אמה טלי ברקוביץ', מולטי טאלנט בזכות עצמה.
לי ברקוביץ'. צילום רונית קיטאי

טלי ברקוביץ' שיצאה עם משחק 'חדר בריחה' מבית 'פאזלנד'. צילום: רונית קיטאי

טלי ברקוביץ' ובתה לי ברקוביץ' ב'פאזלנד' בקומה השלישית בעופר גרנד קניון חיפה. צילום: רונית קיטאי

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רינונים :
*   אירוע ההשקה של בדין ג'ל כביסה כינס...
*   יעל בר זוהר החליפה קידומת ל-40 ובעלה...
*   הזמרת והיוצרת דנה לפידות, שכבשה את...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים