'יקב סגל' השיק לרגל ה-Valentine’s Day - יין מרלו מסדרת Free Run'', בציר 2017 . כתבה: מוראל דבש. צילום: יח'צ

יין מרלו מסדרת Free Run'' בציר 2017 הוא יין פירותי ואלגנטי. יין המשלב טעמי שזיפים ופירות יער עם נגיעות מנטה ואקליפטוס, עטופים בארומות עץ אלון צרפתי ותבלינים מתקתקים, הנמשכים לסיומת קטיפתית וארוכה

פורסם ב: 27/01/2019 14:11

מרלו סדרת Free run של יקב סגל 65 ש'ח. צילום: יח'צ
Valentine’s Day יום האהבה הבינלאומי הינו אחד הימים לציון האהבה בין בני זוג והזדמנות פז לפנק מישהו קרוב ללב בארוחה רומנטית עם יין איכותי וליהנות מערב קסום יחד.


יינות סדרת Free Run מופקים מהחלק המובחר ביותר בחומר הגלם , קליפת הענב העשירה בצבע, טעם וארומה הייחודיים לזן ולכרם ומקור הענבים בכרמי ההר הגבוהים בגליל העליון ובירושלים. ע"י סחיטה עדינה בלבד של הקליפות לאחר התסיסה, מתקבל היין העסיסי ביותר ולו טאנינים רכים ומבנה קטיפתי. ביין זה אין שימוש כלל בסחיטה חזקה אשר עלולה להוביל למרירות ולעפיצות.


Free Run, הינו התירוש הראשוני היוצא מן הענבים. זהו הנוזל הניגר חופשי מן הענב, ללא התערבות, עשיר בטעם, צבע וארומה הייחודיים לכרם ולזן הענבים. Free Run הוא החלק המשובח ביותר המגיע מהמיצוי הראשוני והטהור של קליפות הענב ללא לחץ מלאכותי של מכונות והוא המשיך להתיישן למשך 10חודשים בחביות עץ אלון צרפתי. מהחלק הזה, וממנו בלבד, אנו מפיקים את יינות סדרת Free Run.


יקב סגל הוקם בשנת 1787 ונחשב כאחד היקבים הוותיקים בישראל. היקב הישראלי הזה הוא בעל מורשת ארוכת שנים והיסטוריה, המושתת על שורשיות וחיבור לטבע ולאדמה. על ערכים אלו בנויה שיטת העבודה וייצור היין של היקב עוד מימיו הראשונים של היקב. החל מהשלב הראשוני של גידול הגפנים, שבו היקב נותן כבוד לטרואר ובעיקר לחומרי הגלם, ועד לשיטות הייצור של היין המבוססות על מינימום התערבות. שיטות עשייה אלו, הן שיטות עשייה מסורתיות וטבעיות המדגישות את טעמיו האמתיים של הענב ואת הקשת הארומטית שלו. החזון שלנו הוא לשמור על האותנטיות המקסימלית של הענב.

מחיר מומלץ לבקבוק היין : 65 ש'ח. כשר בהשגחת הרבנות הראשית לישראל. להשיג בחנויות היין ונקודות השיווק המתמחות ברחבי הארץ.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור צרכנות :
*   רוצה להרגיש ש'רואים אותך'? מעתה חידוש...
*   אליק בלס (42) מנכ'ל משותף ב'לאפייט' הוא...
*   חברת 'כרמית' הרחיבה את מותג לני ותחת...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים