סדרת ליפיקאר AP+ מבית 'לה רוש פוזה' מיועדת להעניק לחות והזנה לעור יבש ומגורה במיוחד ומציעה פתרון יעיל ומשפר איכות חיים.

בעקבות מחקר בינלאומי חדש על השפעה על איכות השינה של ילדים בעקבות התופעות הנ'ל, הושקה סדרת ליפיקאר AP+ .למרות שאין זו מחלה קשה הרי שאסטמה של העור (אטופיק דרמטיטיס) משפיעה מאד על חיי היום יום

פורסם ב: 24/01/2019 08:09

לה רוש-פוזה שמן רחצה לעור יבש מסדרת ליפיקאר המחיר 114 ש'ח צילום: יח'צ
אטופיק דרמטיטיס עלול לשבש את סדר היום המשפחתי בשל האילוצים שהוא כופה, תשומת הלב והטיפול הנדרש עקב הגירוד הבלתי פוסק שמחמיר את התסמינים וגורם ללילות קשים.

אסטמה של העור, זוהי מחלת עור כרונית הנפוצה אצל כ-20% מאוכלוסיית הילדים במדינות המפותחות. זהו מצב דלקתי כרוני של העור הקשור בעור יבש. נהוג בעולם לקרוא למחלה "האסטמה של העור" בגלל השכיחות של ילדים הסובלים מאסטמה ומאטופיק דרמטיטיס במקביל. שתי המחלות מגיעות בהתקפים וביניהם תקופות רגיעה.

מחקרים הוכיחו כי מדובר במחלה תורשתית גם במערכות האינונולוגיות שמגיבות ביתר גירוי של העור, וגם במבנה הביולוגי הלא תקין של העור. מאפייני המחלה הם גירוד קשה ובלתי נשלט, יקיצות רבות בלילה, עייפות בשעות הבוקר, התקפי זעם ובכי. לא בכדי הוגדר הסימפטום כ"תסמונת הילד המתגרד". מחלה זו פוגעת באיכות חייו של התינוק או הילד.

הגורמים העיקריים למחלה הן תורשה וגורמים סביבתיים כמו אבק, שינויי מזג אויר, מגע עם חיות שעירות, צמר, צמחיה וחומרי כביסה שאינם "ביו". כל אלה עוזרים ביצירת דלקת העור.

עור יבש ומגורה במיוחד: סיוט להורים, פגיעה בילדות של הילדים. 20% מהילדים ברחבי העולם סובלים מעור יבש ומגורה במיוחד באופן מובן, יש לכך השפעה משמעותית על איכות החיים. אימהות ואבות לילדים הסובלים מהתופעה יודעים שהדבר יוצר לא רק גירויים בעור אלא גם משפיע על חיי החברה של הילד, ביצועיו בלימודים והחשוב ביותר, עומד בדרכה של שנת לילה שלווה.

בהשוואה לילדים בריאים, נמצא שילדים עם עור יבש ומגורה במיוחד, בממוצע, ישנים שעה פחות כל לילה. כ-9 מתוך 10 הסובלים מהתופעה חווים הפרעות שינה ו-1/4 מבלים את הלילה שלהם בתחושת חוסר נוחות.

מחקר ראשון מסוגו: מדידת ההשפעה של הקלה מידית לעור יבש ומגורה בקרב ילדים על איכות חיים
שנת לילה טובה הכרחית להתפתחותם התקינה של ילדים.כמותג אשר חרט על דגלו מחויבות לחיים טובים יותר לעור רגיש, לה רוש-פוזה מציע פתרונות למשפחות באמצעות מוצרים שמרגיעים ומטפלים בעור יבש ומגורה במיוחד. לה רוש-פוזה ערך מחקר ראשון מסוגו במטרה למדוד את האפקט של ליפיקאר AP+ וסינדט AP+ על איכות החיים של ילדים.

הטבעי של העור כהגנה עליו. כיום, מעבדות "לה רוש-פוזה" מוכיחות כי אין זה מספיק לשחזר את מחסום ההגנה של העור, אם כי יש לאזן מחדש את המיקרוביום (חיידקים ונגיפים בגוף האדם) שלו. כל עוד המיקרוביום של העור לא יאוזן, בתקופות היובש יחזרו הגירויים הבלתי נעימים.

בין המוצרים שהשקו יש ליפיקאר סינדט AP+ (קרם רחצה עדין במיוחד לגוף) וליפיקאר באום AP+ (קרם גוף מזין לעור יבש במיוחד) פותחו ע"י לה רוש-פוזה לפני 25 שנה. מדענים החוקרים את העור במעבדות "לה רוש-פוזה" גילו תגלית מפתיעה המשנה את חוקי המשחק. פטנט בלעדי ומעוגן בחוק: Aqua Posae Filiformis - מרכיב פרוביוטיק הפועל לחדש ולמלא את המגוון הביולוגי של העור ולהביאו לידי איזון אופטימלי, ומסייע להשגת האיזון של המיקרוביום לאורך זמן.


ליפיקאר באום AP+ קרם גוף מזין לעור יבש בצורה קיצונית - מסייע לרווח את תדירות מקרי היובש הקיצוני, האדמומיות, גירויים ותחושת אי-הנוחות בעור- ע"י השבת האיזון למיקרוביום. להרגעה מיידית ושיקום העור לאורך זמן. מתאים לתינוקות, ילדים ומבוגרים.

ליפיקאר סטיק AP+ פורמולה מתקדמת מרגיעה מיידית של העור מגורה ותחושת אי נוחות,הפורמולה מכילה Madecassoside המסייע בהרגעת העור, חמאת שיאה הידועה כמחדשת את הליפידים, ואבץ גלוקונאט, נבדק תחת פיקוח דרמטולוגי על עור שהוא 100% רגיש, גם בישראל, מתאים לתינוקות, ילדים ומבוגרים. בעל פורמולה בעלת סבילות גבוהה, בטוחה לשימוש לפנים ולגוף. בפורמט סטיק בגודל המתאים לנשיאה בכיס: ניתן לשימוש בכל זמן, בכל מקום, וע"י כל אחד ואחת (בכל הגילאים). מיועד לעור יבש במיוחד מתאים באופן מושלם למריחה מדויקת על העור החשוף. נבדק על ילדים ומבוגרים ונמצא מתאים לכל המשפחה. בנוסף, ניתן להשתמש בו גם בפנים והגוף.תכולה: 15מ"ל, מחיר מומלץ לצרכן: 70 ש'ח.

שמן ניקוי ורחצה לגוף ליפיקאר שמן שהינו בעל מרקם קליל שאינו מותיר תחושה שמנונית וכבדה, השמן נספג בעור במהירות ומתאים לשימוש יומם יומי. הוא בעל ניחוח עדין ורענן מעניק שיגרת טיפוח מהנה ויעילה לצד תחושת פינוק.עם רכיבי ניקוי שנבחרו לסבילות אופטימלית. pH פיזיולוגי. ללא סבון. ללא אלכוהול. ללא חומרי צבע. ללא פראבן. מכיל ניאצינאמיד לסיוע בשיקום שכבת המגן החיצונית של העור ובהרגעת תחושת המתיחה של העור. מכיל חמאת שיאה להשבה אינטנסיבית של הליפידים לעור יבש ומגורה. מתאים לתינוקות, לילדים ולמבוגרים.תכולה: 400 מ"ל, מחיר מומלץ לצרכן: 114 ש'ח.

(ענת דאוס)
סטיק להרגעת העור. צילום: יח'צ

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור צרכנות :
*   חברת שורש החוגגת 30 שנות פעילות, מציעה...
*   רשת אירוקה מציגה לקראת פתיחת שנת הלימודית...
*   תכשיטי PANDORA יוצאים בשתוף פעולה ייחודי...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים