סיגל בר-און דור שני במשפחת תעשיות ד'ר פישר היתה תמיד יוצאת דופן, לטובה. כתבה: רונית קיטאי. צילום: קרן נשות אריה יהודה ישראל

סיגל בר-און יו'ר אריה יהודה ישראל קיבלה את פרס ווילסון-קיפניס המוענק משנת 2004 לנשים יוצאות דופן שהציבו סטנדרט גבוה ופורץ דרך בפילנתרופיה ועשייה חברתית. מה הקשר ל'סודה סטרים'?

פורסם ב: 20/01/2019 20:33

יושבת בשורה הראשונה באמצע סיגל בר און. צילום : קרן אריה יהודה
זה קרה במיאמי, פלורידה, ארה'ב, בכנס הבינלאומי של ארגון 'אריה יהודה'. על החלק המוסיקלי אלה בירנבאום


היו שם יותר מ-1,400 נשות 'אריה יהודה' שהגיעו לכנס הבינלאומי של ארגון ’אריה יהודה‘. לצד המשלחת הישראלית המכובדת שמנתה קרוב ל-40 נציגות הגיעו נשים מ-60 קהילות שונות בארה'ב,מקנדה, מקסיקו, גוואטמלה ואנגליה.

בשלושת ימי הכנס המרתקים נחשפו הנשים לתכנים העוסקים בעולם היהודי, בקשרים בין יהדות ארה'ב וישראל, בפילנתרופיה משפחתית ועוד.לצד מרצים מהשורה הראשונה נחשפו המשתתפות לפרויקטים חברתיים שונים ומגוונים בעולם היהודי ובכלל ועסקו בסוגיות משמעותיות המעסיקות את המגזרים השונים והמגוונים שנכחו בכנס.

המשלחת הישראלית השתתפה בקוקטייל פתיחה מיוחד עם קהילת 'אריה יהודה' של לוס אנג‘לס ובארוחת ערב משותפת, כמיטב המסורת, עם קהילת אריות יהודה של מיאמי.

סיגל בר-און יו'ר 'אריה יהודה' ישראל, קיבלה השנה את פרס ווילסון-קיפניס המוענק משנת 2004 לנשים יוצאות דופן שהציבו סטנדרט גבוה ופורץ דרך בפילנתרופיה ועשייה חברתית.לקינוח הכנס, כבשה את הבמה ואת הקהל, בת אלה בירנבאום (רעייתו של דניאל בירנבאום - 'סודה סטרים' ) שהיא גם חברת 'אריה יהודה' ישראל, בשירים מרגשים אשר גרמו לכל הקהל לעמוד על הרגליים ולהרגיש מקרוב את החיבור לישראל.

לפני הכנס, נהנו חברות המשלחת הישראלית, משלושה ימים של משלחת-מקדימה, בה הכירו את חיי הקהילה במיאמי, את חיי הלילה וההווי, את הפילנטרופיה והן זכו להתארח לארוחת שישי בבתים של נשים מהקהילה. הן לא שכחו להודות תודה רבה למארגנות המשלחת המקדימה, לכל המתנדבות שלקחו על עצמן תפקידים שונים במהלך הכנס והמשלחת ,ולסיגל בר-און שניצחה על הכל.

סיגל בר-און: 'כל שנה מחדש אני מתרגשת לפגוש את אחיותנו האריות מארה"ב והעולם ולדעת שכולנו שותפות ומובילות עשייה חשובה של פילנתרופיה יהודית חוצה גבולות תוך גילוי אחריות ואיכפתיות לאלה שצריכים'.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רינונים :
*   נטלי דדון היא הפרזנטורית החדשה של...
*   מה עשה בסוף השבוע במדריד השחקן עומר...
*   קוראים לה מרסל פרץ ויש לה פרץ של כריזמה...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים