רוצו, למרות מזג האויר , כדי להגיע לחנות הפופ אפ של המעצבת קרן שביט, הממוקמת עד שבת, כולל, ברח' המגינים 46 בחיפה. כתבה: רונית קיטאי

ביום בו 'הפחידו' אותנו מגשמים וסערות, באו ה'אמיצות' ושרדו היטב. חנות האופנה עם הקולקצייה היפהפיה והמגוונת של המעצבת הנפלאה קרן שביט, והמחירים כל כך שפויים . יש שם אקססורייז ועוד של מעצבים שונים, והנה לכן סיבה לרוץ לשם כמה שיותר מהר. הגיעו מנהלת יחסי הציבור מאיה אפרתי אידלסון מבעלות משרד יפה אפרתי תקשורת ואנה פראג ממשרדה, פאשיניסטיות למיניהן ועוד

פורסם ב: 16/01/2019 13:37

המעצבת קרן שביט. מימינה אנה פראג ומשמאלה מאיה אפרתי אידלסון מבעלות משרד יפה אפרתי תקשורת. צילום: רונית קיטאי
היו נציגי התקשורת וגם המלונאית דפנה אולמן בארי (לה קאפלה) שקנתה שם פרחים לדירתה החדשה שליד מרכז הכרמל, אליה עקרה זה עתה משכונת דניה בחיפה.

קרן שביט מוכשרת להפליא ומקסימה נולדה ברחובות שם גדלה עד שעברה ללמוד תקשורת חזותית בעיר חולון. כשרון טבעי לעיצוב היה לה תמיד והיא סוחטת מחמאות מכל מי שרואה את מה שהיא מציגה שם. קרן שביט מינוס עשרות קילוגרמים לאחר ניתוח קיצור קיבה , מציגה עור חלק ומתוח גם בגוף, כתוצאה משיעורי פילאטיס אליהן התמסרה מיד לאחר הניתוח.

התבדחתי אתה וסיפרתי לה כי כל פעם שאני הגעתי לשיעור פילאטיס, רק נשכבתי על המזרון ומיד...נרדמתי. השיעמום והעייפות גמרו אותי ופרשתי בשיא, כמו שאומרים או יותר נכון צוחקים.

היא ממש כוכב שביט ולא רק בגלל שם המשפחה שלה כי קרן שביט מוכשרת בצורה מרשימה כל כך. מזה שש שנים היא מתגוררת בקיבוץ גבת ,שם נולד בעלה עידן שביט בן ה-46, מהנדס תוכנה שעובד בתחום ההיי טק במתחם שדה התעופה . בני הזוג שביט הם הורים לשתי בנות : עלמה בת 12 ונגה בת 9. למרות שהם כל כך אוהבים להיות בבית, הם בכל זאת גם נכנסים לרכב ומטיילים ברחבי הארץ.

שאלתי אותה על מעצבת שמלות הכלה ליאורה גת מקיבוץ גבת והיתה לה בשורה עצובה. ליאורה נפטרה לאחרונה ממחלה קשה. היה עצוב לשמוע.

כפי שאמרתי, עד שבת (כולל) כדאי לכן להגיע לחנות הפופ-אפ של קרן שביט. הקליקו כאן כדי לקרוא שוב על הפרטים שהועלו בכתבה הקודמת שפרסמה כאן באתר 'רינונים':

http://www.rinunim.co.il/Article.php?CatID=1&Page=1&ArticleID=44995&q=קרן שביט
המעצבת קרן שביט .בצד נראית הצלמת יפעת גולן. צילום :רונית קיטאי

בחנות הפופ אפ של קרן שביט ברח' המגינים 46 בחיפה. מימין לשמאל המעצבת קרן שביט והעיתונאית רונית קיטאי בחולצה בעיצובה של קרן שביט. צילום: יפעת גולן

המעצבת קרן שביט בחנות הפופ אפ ברח' המגינים 46 בחיפה. צילום? רונית קיטאי

בחנות הפופ אפ של המעצבת קרן שביט ברח' המגינים 46 בחיפה. צילום : רונית קיטאי

המעצבת קרן שביט והעיתונאית רונית קיטאי עורכת אתר הסלבריטאים הארצי רינונים. צילום: יפעת גולן

מעצבת האופנה קרן שביט והמלונאית דפנה אולמן בארי שקנתה פרחים לדירתה החדשה במרכז הכרמל. צילום :רונית קיטאי

מימין לשמאל אשת יחסי הציבור אנה פראג ממשרד יפה אפרתי תקשורת, העיתונאית רונית קיטאי,מעצבת האופנה קרן שביט, מאיה אפרתי אידלסון מבעלות משרד יפה אפרתי תקשורת. צילום : יפעת גולן

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור אופנה :
*   במשך מספר חודשים עבד המעצב דרור קונטנטו...
*   אתמול נישאה עמית פרקש לבח'ל לבה יאיר...
*   רשת סטורי ומעצבת האופנה רומי ספקטור...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים