'נעשה ונשמע' לחוות וללמוד פסיכודרמה וטיפול קבוצתי מאת ד'ר יהודית ריבקו. הוצאת ספרי 'צמרת'

פעילות יצירתית הפותחת כל מפגש והנתמכת במגוון מתודות המופקות ונובטות ממנה, מאפשרת ספונטניות ואותנטיות וממחישה הלכה למעשה את המושג התיאורטי

פורסם ב: 10/01/2019 21:03

נעשה ונשמע מאת ד'ר יהודית ריבקו. הוצאת ספרי 'צמרת'
בתווך נרקמת מציאות חדשה, במרכזה התרחשות קבוצתית, המקפלת בתוכה תגובות ואינטראקציות של חברי הקבוצה. השיתוף האישי חותם כל מפגש אריג צבעוני של קבוצה, שמוגדרת כקבוצה פסיכו-חינוכית, נפרש בספר זה.

משך קיומה, תהליכיה והתפתחותה מוצגים על פני ארבעה-עשר פרקים, כמספר מפגשיה. סדר הפרקים יוצר רצף תהליכי והתפתחותי של קבוצה, אולם כל פרק עומד גם בפני עצמו.

בטבורו של כל מפגש מונח מושג תיאורטי, שהוא מסד מבני בעל גבולות ברורים וקרקע לצמיחה ולהתבוננות בנביטה חדשה ומסקרנת מתחום הקבוצות והפסיכודרמה.

המושגים התיאורטיים המופשטים, מוגשים בספר הנוכחי באופן מוחשי, חי וויזואלי. הפעילויות המתוארות דוברות את שפת התרפיות בהבעה וביצירה והן משאב עשיר ויישומי לכל המתעניין בפסיכודרמה ובפסיכותרפיה קבוצתית על אופניהן השונים.

ד"ר יהודית ריבקו מטפלת ומדריכה בפסיכודרמה, אנליטיקאית קבוצתית ופסיכותרפיסטית יונגיאנית. בעבר, מרצה בכירה במכללת 'אורנים' וראש ענף הכשרת מטפלים בפסיכודרמה במכללת סמינר הקיבוצים, מנחה כיום דוקטורנטים בפסיכולוגיה, בתוכנית המנוהלת על ידי ד'ר חיים וינברג בחסות אוניברסיטה בסקרמנטו קליפורניה, ארה'ב.
286 עמודים - 78 ש'ח בחנויות הספרים. הוצאת ספרי 'צמרת'.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור ספרים חדשים :
*   זיגריד בשלהבי דצמבר סיפורי אהבה כמעט...
*   שני ספרים באותו הספר. תהפכו את הצד...
*   'המזוודה' סיפור מסע אל מעמקי ההוייה...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים