תרומה אמנותית ביותר העניקה לביח'ל רמב'ם בחיפה, האמנית והנדבנית אריאלה ורטהיימר. כתבה: רונית קיטאי. צילום: פיוטר פליטר

יצירות אמנות מקוריות של אריאלה ורטהימר יוצגו במרכז האונקולוגי ברמב'ם. טכס הסרת לוט מעל שש מיצירותיה המקוריות של האמנית אריאלה ורטהימר, התקיים לאחרונה במרכז האונקולוגי החדש ע'ש יוסף פישמן שבבית החולים והם יוצגו שם כתערוכת קבע בלובי המרכז האונקולוגי

פורסם ב: 31/12/2018 10:31

תרומה מסוג אחר. צילום פיוטר פליטר
יצירותיה של אריאלה ורטהימר הוענקו כתרומה לבית החולים, כחלק מידידות ארוכת שנים של משפחת ורטהימר והמרכז הרפואי. הטכס נערך במעמד נציגי הנהלת רמב'ם והמרכז האונקולוגי של בית החולים, משפחת ורטהימר, ידידים ובני משפחה.

במשך 14 שנים התנדבה אריאלה ורטהימר במערך האונקולוגי ברמב'ם, זאת לצד תמיכת המשפחה בבית החולים ופעילות ענפה וארוכת שנים למען רמב'ם. טכס הסרת הלוט הינו בבחינת הזדמנות להוקיר תודה על תרומתה של משפחת ורטהימר בכלל וזו של אריאלה ורטהימר בפרט.

על קיר הכניסה בלובי המרכז האונקולוגי ע'ש פישמן, נתלו שש יצירות ענק צבעוניות, המהוות חלק ממסע 'האודיסאה' של אריאלה ורטהימר. היצירות, המתפרסות על פני בד בגודל של 1.5 מ' על 1.80 והן משלבות טכניקות של צילום, צבע אקריליק וציור על טול, המתאחדות לכדי יצירה אחת. היצירות מספרות סיפור של אנושיות ושל אהבת אדם, וכן אודות המפגשים של האנשים זה עם זה. בקרוב צפויות לעלות תערוכות נוספות, המציגות את יצירותיה של אריאלה ורטהימר ברחבי העולם.

כשאמנות וטיפול באנשים נפגשים. צפו בטכס הסרת הלוט מעל יצירותיה של אריאלה ורטהימר:


www.youtube.com/watch?v=m4P6s5NLVXQ&feature=youtu.be

צילום ועריכה: נתנאל אייזיק, דוברות רמב'ם.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   חובשי רפואת חירום במד'א והפאראמדקים...
*   החברה הכלכלית לחיפה תשקיע בפיילוט...
*   השבוע מציינים בארץ ובעולם את שבוע...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים