אמירה בוזגלו, מולטי טאלנט, היתה אורחת ערב תרבות ב'מרכז פנורמה' בחיפה. כתבה וצילמה: רונית קיטאי

אמירה בוזגלו התגלתה כמושכת קהל והאחרון מילא בהמוניו את רחבת קפה 'פלפלת' ב'מרכז פנורמה' קרוב לשעה בטרם החלה הרצאתה. היא סיפרה על חייה לאם שגידלה אותה בגפה ועל המאבק להגיע לצמרת שם היא נמצאת ולא מעכשיו. בעלה האוהב, איש הנדל'ן משה בן שימול היה בקהל

פורסם ב: 13/12/2018 23:29

אמירה בוזגלו מרכז פנורמה. צילום: רונית קיטאי
בסוף חודש ינואר 2019 תחגוג אמירה בוזגלו את יום הולדתה ה-38 ומי שחיפשה אהבה במסגרת תוכנית טלויזיה מצאה אותה דווקא כשלא חשבה שתמצא אותה.

היא חיפשה אהבה בתוכנית הריאליטי 'בקרוב אהבה' שהנחה אירי ריקין ב'קשת' אך האהבה לא הגיעה כל כך בקרוב. למעשה לקח שבע שנים עד שהיא מצאה אותה וכך היא סיפרה: 'את בעלי הכרתי כאשר הייתי בלונדון והוא פנה אליי באמצעות פייסבוק, וסיפר לי שראה אותי בזמנו בתוכנית הטלויזיה.לפני שנתיים הם נישאו והמאושר הוא משה בן שימול, איש נדל'ן שנראה כבחור קסום וחייכן.

היא גדלה בדרום תל אביב כבת יחידה לאם שגידלה אותה לבד וזה לא היה קל בכלל. אמירה הספיקה הרבה בחייה. מכל הבחינות. אישית ומקצועית. בשירותה הצבאי שימשה כקצינת חינוך. באמצע לימודי תואר בתקשורת ומנהל עסקים פגישה עם אחד המרצים שלה, דרור רפאל, הביאה לכך שעם סיום לימודיה קיבלה ממנ הצעת עבודה. להיות העורכת והמפיקה של תוכנית הערב הרדיופונית שלו ושל שי גולדשטיין, ברדיו תל אביב 102 אף אם עם שי ודרור.

זה קרה ב-2004 והיא עבדה אתם עד 2006. אמירה הספיקה לעבוד בתוכניות ובערוצי טלויזיה כמו קשת, ביפ, ערוץ 21, 'ערב טוב עם גיא פינס', רדיו 99 , רדיו דרום ועוד. אם לא די בכך היא גם שימשה כפרזנטורית לחברת אופנה וגם להלבשה תחתונה.

אל תשאלו מה היה ההמשך או יותר נכון כן תשאלו כי שם התוכנית היתה 'אל תשאל'. אמירה בוזגלו התפרסמה עוד יותר בשנת 2009 כאשר הופיעה על המסך בתוכניתו דאז של עם שי שטרן 'אל תשאל'. אם בתחילה נראה כי הוא מסתלבט עליה, מהר מאוד היא הוכיחה לו ולקהל הצופים כי היא שם כדי להישאר וגם חשפה את כשרון הענק שבו בורכה ואת העובדה שאף אחד לא יכול להקטין אותו ושלא כדאי לו אפילו לנסות זאת.

היא מנתה סדרות רבות ופופולריות ובכל תפקיד ובכל ליהוק היא מביאה את הכשרון הרב שלה. היא סיפרה לקהל כי במלחמה העלתה לשידור את ראש ממשלת לבנון עד שהוא קלט שהוא מדבר עם ישראלית ו...ניתק את הטלפון'. חוץ מזה 'תמיד צריך לחשוב על פולו-אפ ושידברו על התוכנית ביום שלאחר מכן' אמרה בצדק.

קשה כל כך למנות את שפע התוכניות בהם השתתפה והיא משתתפת כיום ואמנה רק כמה מהם :ערוץ 24 והיא מלהקת מצליחה ביותר לסדרות טלויזיה מבוקשות ופופולריות ביותר וביניהם סדרת 'מטומטמת' ב'הוט' שעכשיו מצולמת העונה השלישית שלה ויוצרת הסדרה היא בת חן סבג אשר הסדרה שלה נבחרה כסדרה הטובה ביותר.

היא משדרת בפריים טיים של 'רדיו דרום', ליהקה לתכניות רבות וביניהם 'שבאבניקים' של הוט , 'מטומטת' של הוט, גולסטאריות ב'הוט' , 'הכוכב הבא' ועוד. היא דיברה על התוכנית ''דייט ראשון' ב'קשת' ערוץ 12, על עבודת ליהוק לטלויזיה ולפרסומות. היא נראית טוב מאי פעם ואולי בזכות האושר שנפל עליה חמסה, חמסה. את קהל מאזיניה היא כבשה בקלות והתמסרה לסלפי לכל מי שביקש. יצאה מלכה.


אירחו אותה מנכ'ל 'מרכז פנורמה' עמי אשכנזי, מנהלת לשכתו לילך אדוני, מנהלת יחסי הציבור של 'מרכז פנורמה' לימור כרסנטי ותמר סלאלחה ממשרדה. היה ערב מרתק ביותר ממנו נהנו בין היתר חוה (שפיגל) אבוטבול, רותי עמית, דניאלה מלמד, גילה ויליאמס, סיגל פילו אשרף שהשתתפה עם חברתה אותה הכירה בילדות כאחות של חברתה לכתה וזו היתה לימור כרסנטי אז לימור פנחס. כרסנטי גרושה ואם לבן, דיויד כרסנטי, סיגל פילו אשרף גרושה ואם לארבעה. שתי החברות ידעו עליות וירידות וגם זו על זו בתוכנית 'בואו לאכול אתי' בעונת הזוגות ששודרה לאחרונה בערוץ 'כאן'. אגב סיגל אשרף שינתה את שם משפחתה שהיה קודם אסרף. למה? כי 'רב יעץ לי להחליף את ה-ס' שסוגרת אותי לש'' השיבה לי. אגב, בתה הקטנה אגם פילו, ג'ינג'ית שופעת תלתלים וקסם אישי, מוזמנת להרבה אודישנים וגם כיכבה בלא מעט פרסומות. עוד היה בין המאזינים השף רונן קריאף מקפה 'פלפלת' ב'מרכז פנורמה',איריס גרוסמן, דבי ממן ועוד רבים אחרים.
מימין לשמאל אמירה בוזגלו והעיתונאית רונית קיטאי עורכת אתר הסלבריטאים הארצי רינונים. צילום :תמר סלאליה

אמירה בוזגלו מרכז פנורמה. צילום רונית קיטאי

מימין לשמאל לימור כרסנטי, אמירה בוזגלו, עמי אשכנזי. צילום: רונית קיטאי

אמירה בוזגלו אורחת 'מועדון תרבות' של 'מרכז פנורמה' בחיפה. צילום: רונית קיטאי

מימין לשמאל עמי אשכנזי מנכ'ל מרכז פנורמה והשף רונן קריאף מ'פלפלת' ב'מרכז פנורמה' חיפה. צילום :רונית קיטאי

תמר סלאלחה סטודנטית לתקשורת באוניברסיטת חיפה שהצטרפה זה עתה למשרדה של אשת הניו מדיה והיח'צ לימור כרסנטי. צילום רונית קיטאי

צילום: רונית קיטאי

צילום :רונית קיטאי

משה בן שימול העוסק בנדל'ן ונשוי לאמירה בוזגלו. צילום: רונית קיטאי

צילום: רונית קיטאי

מימין לשמאל לימור כרסנטי וסיגל פילו אשרף שהשתתפו ביחד בתוכנית הטלויזיונית 'בואו לאכול אתי' אשר שודר לאחרונה בערוץ 'כאן'. עונת הזוגות. צילום רונית קיטאי

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רוח צפונית :
*   ראש העיר חיפה ד'ר עינת קליש רותם: 'חוף...
*   אירועי יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל...
*   שינויי תנועה שיחולו בעיר התחתית בחיפה...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים