'אני כבר אוכל בקבר' מאת ברברה בורלנד. סדרת 'סיפורת' בהוצאת 'מטר'

מחברת הספר ברברה בורלנד גרה בבולטימור, מרילנד ובעבר כתבה במגזינים ידועים ושימשה כמפיקת תוכן במגזין O של אופרה וינפרי. זהו רומן משעשע וקצבי המגולל פרשיית סמים ורצח בניו יורק ויש גם סאטירה שנונה על דימוי גוף האישה, דיאטות ושלמות אופנתית

פורסם ב: 10/12/2018 16:58

'אני כבר אוכל בקבר' מאת ברברה בורלנד. הוצאת 'מטר'
352 עמודים, 98 ש"ח

כשהילרי ויטני היפהפייה מתה לבדה בחדר נעול וחסר חלונות במשרדי המגזין "רייג' פאשן בוק", קובעת תחילה המשטרה כי מותה הוא תופעת לוואי מצערת של הלחץ הכבד להיות רזה. אבל חברתה הטובה, קתרין אונו, שגם היא עורכת במגזין, יודעת שהדיאטה של הילרי היא לא העניין, וגם אם היופי אכן יכול להרוג – אולי הוא צריך להתאמץ קצת יותר.

כעבור חודשיים מתגלגל פתק מסתורי בכתב ידה של הילרי לידיה של משטרת ניו-יורק והתיק נפתח מחדש. הבלש מארק האטון מוצא את עצמו בעולמם הזוהר של רייג' ושל קתרין אונו הנפלאה וחמת המזג, המתעקשת להצטרף לחקירה. קאט וחברתה, בס בונר, נחושות בדעתן לפתור את התעלומה כמו גם להגיע לשלמות אופנתית. אבל לעבודת הבילוש החובבנית שלהן יש תוצאות הרות אסון, ושתי הנשים התמימות מסתבכות בפרשיית סמים המשנה את חייהן לנצח.
352 עמודים, 98 ש"ח


Barbara Bourland כתבה בעבר במגזינים "Forbes Traveler" וב"Conde Nast Digital's Concierge.com"וזהו ספרה הראשון אך לא האחרון כפי שהיא מבטיחה.98 ש'ח בחנויות הספרים. הוצאת 'מטר'.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור ספרים חדשים :
*   'הקופסה' רומן מאת אביבה סרור בייגל...
*   שני ספרים חדשים הכרוכים ביחד הם פרי...
*   'בחוט ובמחט' מאת רינה קבסה.הוצאת מדיה 10

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים