'סייבר ובדיקות חוסן ליישומי אינטרנט' מאת רומן זאיקין. הוצאת 'אוריון'. כתבה: רונית קיטאי

מחבר הספר, רומן זאיקין הינו מומחה סייבר ואבטחת מידע בחברת Check Point, מרצה בכנסי סייבר ברחבי העולם, בעל ניסיון הוראה עשיר וראש תחום מסלול אבטחת מידע וסייבר ב – HackerU.

פורסם ב: 02/12/2018 20:47

סייבר ובדיקות חוסן ליישומי אינטרנט מאת רומן זאיקין. הוצאת אוריון
מטרת סדרת הספרים 'סייבר ובדיקות חוסן' היא ללמד את הקוראים על רזי עולם אבטחת המידע, בין אם אתם מתכנתים שמעוניינים ללמוד את דרך חשיבתו של ההאקר ובין אם אתם חוקרי אבטחת מידע מתחילים המעוניינים לבצע בדיקות חוסן.

בספר זה תלמדו לבצע בדיקת חוסן מלאה החל משלב התקפת המערכת ועד לשלב כתיבת הדוח עבור יישומי אינטרנט. כמו כן, יוצגו כל ליקויי האבטחה על פי סטנדרט OWASP Top 10 וליקויי אבטחה רבים נוספים.

הספר 'סייבר ובדיקת חוסן' יחשוף אתכם לכלים הנפוצים ביותר בתחום אבטחת המידע תוך כדי מתן דוגמאות ממחקרי עבר בחברות הענק: Facebook, WhatsApp, Telegram, Skype, eBay, AliExpress, LG.

בספר תמצאו ידיעה על המחבר רומן זאיקין, איזה סוגי בדיקות חוסן קיימות, על אתיקה, יסודות לבדיקת חוסן לאתרים והקמת סביבה לפיתוח אתרים, עבודה עם טפסים, טקסטים, מספרים, רשימות, תנאים, פונקציות, אובייקטים ועוד.

בשנים האחרונות מסתמן מחסור במומחי סייבר ובודקי חוסן בתעשייה צומחת ומתקדמת: תעשיית הסייבר. עבור ספר זה נכתבה מערכת תרגולים בה תתרגלו את ליקויי האבטחה ותכתבו דוח בדיקות חוסן אשר יעזור לכם להתמקצע וללמוד את רזי הסייבר על "יבש" לפני שתתמודדו מול הדבר האמיתי. הספר מכיל 376 עמודים ומחירו 119 ש'ח. הוצאת 'אוריון'.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור ספרים חדשים :
*   'הקופסה' רומן מאת אביבה סרור בייגל...
*   שני ספרים חדשים הכרוכים ביחד הם פרי...
*   'בחוט ובמחט' מאת רינה קבסה.הוצאת מדיה 10

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים