המדריך למודע העצמי מודעות עצמית לחיים טובים מאת: אילת פורת. הוצאת 'אסטרולוג'

מחברת הספר אילת פורת היא פסיכולוגית מחקרית בהכשרתה (תואר שני בפסיכולוגיה חברתית, אוני' בר-אילן) ומנחה מוסמכת (מטעם מכון "מעגלים") של קבוצות מודעות עצמית ושל תהליכי העצמה אישית. היא התמחתה בכמה מתחומי הרפואה המשלימה. חוקרת ומלמדת מודעות עצמית למעלה מ-20 שנה, את הידע הרב היא מעבירה כמרצה, מטפלת, מנחת סדנאות וסופרת

פורסם ב: 29/10/2018 15:05

לדברי אילת פורת 'מודעות עצמית הינה דרך חיים השואפת, קודם כל, להביא את האדם ההולך בה להכיר, לקבל ולאהוב את עצמו. העניין הזה חשוב מאין כמותו, כי כשטוב לנו עם עצמנו אנחנו הרבה יותר חזקים, ומסוגלים לתפקד באופן הרבה יותר יעיל ומועיל בחברה בה אנו חיים. בנוסף לכך, יש לנו יכולת מועצמת ליצור לעצמנו חיים טובים, בהם יש לנו מלאי בלתי נדלה של אנרגיה ושמחת חיים, ואנו יודעים לאן פנינו מועדות. אנחנו יכולים לברוא לעצמנו מציאות שבה אנחנו מבטאים את היכולות ואת הרצונות שלנו, מגשימים את החלומות שלנו, ומממשים את היעוד שלנו. בקיצור: מודעות עצמית היא דרך חיים בה אנחנו יותר ויותר מאושרים!


מודעות עצמית היא בעיקרה עבודת שיפור ושינוי של עצמנו. מדובר בשינויים מעשיים ביותר של הרגלי חשיבה, רגש והתנהגות שטבעו בנו החיים, ואשר אינם משרתים אותנו לטובה. אנחנו רוצים לקחת פיקוד על הדפוסים שלנו כדי שהם לא ימשיכו לנהל אותנו באופן אוטומטי, וכדי שתהיה לנו יכולת בחירה לגבי האופן שבו אנחנו חווים, מפרשים ומתנהלים במציאות היום־יומית שלנו. אם כן, מדובר במודעות עצמית מעשית ביותר'.

בספר משולבים תרגילים ליישום הנושאים המועלים בו.פרקים במדריך פונים לקוראים בלשון נקבה ובלשון זכר לסירוגין מתוך רצון לא לקפח אף אחד משני המינים. לכן מומלץ לקרוא את הספר ללא התייחסות ללשון המיגדרית.

אילת פורת פירסמה עד כה שישה ספרים העוסקים במודעות עצמית, בזוגיות וברוחניות. שניים מהם היו רבי מכר: "אם אין אני לי מי לי?" ו"הכל צפוי והרשות נתונה" ופתחו לקוראים דלת לעידן הניו אייג'.
ילידת ישראל 1960. מתגוררת ברחובות .. הספר מכיל 208 עמודים, 88 ש'ח בחנויות הספרים. הוצאת 'אסטרולוג'.
המדריך למודע העצמי מאת אילת פורת. מודעות עצמית לחיים טובים. הוצאת 'אסטרולוג'

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור ספרים חדשים :
*   'הקופסה' רומן מאת אביבה סרור בייגל...
*   שני ספרים חדשים הכרוכים ביחד הם פרי...
*   'בחוט ובמחט' מאת רינה קבסה.הוצאת מדיה 10

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים