שמי מירה זלצר ואני נומרולוגית. ברוח הבחירות אגיש ניתוח נומרולוגי של שני המועמדים המובילים בבחירות לראשות העיר חיפה. צילום: רונית קיטאי

על פי תאריכי הלידה אציג לכם את היכולות של שניים מהמובילים בבחירות לראשות העיר חיפה. מקווה שהניתוח שאציג יעזור לכם לקבל החלטה והכי חשוב, לכו לקלפי להצביע כי כל קול קובע

פורסם ב: 28/10/2018 00:10

מירה זלצר, נומרולוגית חיפאית. צילום: רונית קיטאי
את הכבוד אני מעניקה בראש ובראשונה לראש העיר המכהן, יונה יהב. הוא עורך דין במקצועו וח'כ לשעבר. יונה יהב נולד בתאריך 19.6.1944 והוא איש בעל יכולות ניהוליות, יש לו חזון ויכולת להניע עובדים. הוא פועל בהיגיון,מקבל נתונים ומגיע להחלטות במהירות.

הוא רחוק מלהיות אגואיסט. יונה יהב הוא אדם החושב קודם כל על הכלל ודואג לכלל. הוא איש משפחה נהדר ואת העירייה והעיר הוא רואה כאילו היו קשורים למשפחה שלו. יש לו נתינה גבוהה מאוד,יכולת להעביר מסרים בצורה ברורה ולכן גם מובנת היטב לצד השני.

יונה יהב הוא אדם מאוד יסודי. אוהב שקט ולכן כאשר מגיעים אליו צריכים לבוא ברוגע , ולהביא אתכם כמה שיותר נתונים כדי שיוכל לראות את כל התמונה. רק אז יוכל לתכנן בזמן שלו, בשקט שלו ובקצב שלו את מה שנדרש לעשות והוא גם ידאג שזה יבוצע.

***

ד'ר עינת קליש , אדריכלית. נולדה בתאריך 3.9.1970. עינת קליש רותם היא אישה יצירתית . היא באמת מדמה את חיפה בצורה שונה. גם לה יש יכולת להעביר מסרים ולבטא את עצמה . אם במילים ואם ויזואלית.היא אישה חזקה מאוד. כשרונית עם הרבה מאוד מרץ . 'פושרית' שיכולה לקדם דברים וקצב העבודה שלה מאוד מהיר.גם לה יש יכולות ניהוליות, יש לה חזון והיא יודעת להניע עובדים , פועלת בהיגיון ,מקבלת נתונים ומחליטה.

***
אני מקווה ששפכתי אור על שני המועמדים הבולטים ביותר. הבחירות מאוד חשובות, לכן אני חוזרת:. לכו להצביע!
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור מיסטיקה :
*   המיסטיקאית המופלאה סיגל זריהן עוסקת...
*   מה פירוש להיות בר/ברמת מזל .למה לכם...
*   הנומרולוגית אילנית היימן היא יסודית...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים