מירה זלצר הנומרולוגית החיפאית משלבת תחום זה עם עזרה בשיפור הזוגיות. כתבה וצילמה: רונית קיטאי

לדבריה של מירה זלצר 'במפגש אחד יכולים לשנות חיים של אדם וכל דבר מתחיל מצעד אחד קטן'. כיצד הגיעה עובדת חברת 'צים' לתחום הנומרולוגיה או כפי שהיא מכנה זאת 'פאזל של מספרים'?

פורסם ב: 21/10/2018 23:08

מירה זלצר נומרולוגית. צילום : רונית קיטאי
מירה זלצר (59) ילידת חיפה גדלה ברוממה הישנה כבתם של הקבלן שמואל מולדבן ז'ל ועקרת הבית חיה מולדבן ז'ל . כאשר עוד עבד כשכיר ב'סולל בונה' הוא בנה את 'בית הקרנות' המפורסם בשכונת הדר. אחותה הבכורה המבוגרת ממנה בתשע שנים עקרה לקריית ביאליק והיא אם לארבעה ילדים וסבתא.

מירה העובדת במינהל סבנ'ים (סחורה בלתי נתבעת) בחברת 'צים', נשואה באושר מזה 37 שנים לגבי זלצר העובד ב'אלביט ולבני הזוג יש שני ילדים ,שלוש נכדות ונכדה נוספת בדרך. הבן, אופיר זלצר גר בקרית טבעון ועובד בחיפה, הבת עו'ד יעל אברמוב גרה בחיפה ועובדת בקרית טבעון. עולם הפוך...

איך נפגשו מירה זלצר לבית מולדבן ילידת חיפה וגבי זלצר שהגיע בגיל 17 מרומניה?

מחייכת מירה: 'אמי היתה בלוייה שהתקיימה באשדוד ודודה שלי סיפרה שם על האחיינית שלה שהיא בת של קבלן בניין וכך 'מכרה' אותי. בקיצור עשתה לנו שידוך' היא צוחקת. השידוך הצליח להפליא. חמסה, חמסה ומירה זלצר רוצה שכל הזוגות יחיו בשלום ובשלווה ולכן כל מה שהיא עושה ממוקד למטרה זו. מירה טל. 054-3435364.


מה גרם לכך שתפני לתחום הנומרולוגיה?

'בעת טיול בתאילנד בו הייתי עם קבוצה, ביקשתי שיערכו לי מפה אסטרולוגית ונידהמתי מהדיוק ברמות שקשה להאמין שהן קיימות. נדלקתי. אחר כך הלכתי עם חברה לנומרולוג ואז ראיתי שבכל הדברים האלה יש משהו, לכן החלטתי בגיל 50 שאני רוצה ללמוד נומרולוגיה וכך היה. למדתי זאת אצל הנומרולוג שוקי גבאי'.

מירה זלצר לא הסתפקה בכך והתקשרה לבית ספר לנומרולוגיה באנגליה, לשם נסעה למשך חודשיים כדי לעבור קורס מזורז מבוקר עד ערב והבינה כי המספרים מאוד מדייקים. אז נכון שהכל רשום והרשות נתונה כפי שאומרים אך מירה גילתה כי רוב האנשים הפונים אליה באים בגלל בעיות בזוגיות. או שיש בעיה בקשר או שהם מחפשים קשר. את המסקנה הזאת היא לא השאירה באויר אלא מיד נרשמה ללמוד תחום זה כלומר קורס על זוגיות אצל ד'ר אורית ארבל.

היום היא מתמקדת בשילוב נומרולוגיה ועזרה לשיפור הזוגיות ולדבריה צריך לדבר ברגש וגם בהגיון לבן או בת הזוג. בנוסף לכך מי שמבוקשת כמרצה בתחום זה הצליחה לפתח תוכנה מיוחדת אשר נומרולוגים ברחבי הארץ מזמינים ממנה. התוכנה מנתחת ומוציאה דו'ח ללקוחות. ב'רדיו חיפה' היא השתתפה פעמיים בתוכנית המומחים והיום היא מרצה מבוקשת בתחום זה וגם מלמדת בקורסים את תורת הנומרולוגיה.

לאתר של מירה זלצר הקליקו כאן:

www.mirazeltzer.com
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור מיסטיקה :
*   הנומרולוגית סוניה-יפעת יובל מקריית...
*   המיסטיקאית המופלאה סיגל זריהן עוסקת...
*   מה פירוש להיות בר/ברמת מזל .למה לכם...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים