יניב חיומי מנכ'ל מלון 'דן פנורמה' בחיפה מצליח להביא צליינים ל... חיפה. כתבה וצילמה: רונית קיטאי

יניב חיומי כמו נולד לתחום בו הוא עוסק מאז השתחרר משירותו הצבאי .הוא מרעיף שבחים על צוות המלון המקצועי שמעניק יחס חם ואיכפתי לכל אורח. אפשר לקחת מהם דוגמא לכל התחומים ולא רק במלונאות. מה חדש במלון 'דן פנורמה' חיפה?

פורסם ב: 21/10/2018 12:11

יניב חיומי מנכ'ל מלון 'דן פנורמה' חיפה. צילום: רונית קיטאי
מי שהחל כמלצר ב'דן אכדיה' והגיע עד לתפקיד סמנכ'ל המלון, המשיך לאחר 17 שנים בתפקידים שונים במלון 'דן אכדיה' - למלון 'דן' ירושלים כמנהל תפעול. לאחר שנה שם הוא קודם לתפקיד מנכ'ל מלון 'דן פנורמה' חיפה וכל הצדדים מרוצים מכך.

יניב חיומי (41) ,בן להורים שעלו מאיראן בגיל צעיר מאוד מתגורר ברמת השרון העיר בה נולד. הוא נשוי ליעל לבית פלג (36) ילידת רעננה שעובדת כמנהלת חשבונות בביח'ל 'איכילוב' בתל אביב והם הורים ליסכה בת 9 ומשה בן 5.את בני הזוג חיומי אפשר למצוא אחרי שעות העבודה בנמל תל אביב שם הם אוהבים לבלות וגם בעיר ירושלים.


ב'דן אכדיה' החל למלצר מיד לאחר שחרורו ואחר כך היה מנהל תפעול אירועים, מנהל רכש, סגן מנהל מזון ומשקאות ולבסוף סמנכ'ל המלון. כאמור לאחר 17 שנים ב'דן אכדיה' הוא קודם לתפקיד מנהל תפעול 'דן' ירושלים היוקרתי ומאז הוא ממנכ'ל את 'דן פנורמה' חיפה ששופץ ללא הכר,'ועדיין משפצים אותו' מבהיר יניב חיומי.


חיומי שנמצא במלון מאז ינואר 2018 מצא לדבריו מלון עם צוות מדהים שיש לו דינמיקה נפלאה ובתוכנית שלו לקדם את המלון. בתקופת כהונתו הצליח להביא למלון צליינים שמגיעים לירושלים למשך יומיים והוא הצליח 'לייבא' אותם גם ליומיים במלון 'דן פנורמה' חיפה, וכל הצדדים מרוצים מאוד מהסידור הנ'ל.

מספר יניב חיומי: 'יש לנו לא מעט קבוצות שמגיעות למלון ואנחנו משקיעים רבות בנושא זה. השאיפה שלנו היא להביא יותר גם אנשי עסקים ובנוסף לכך אנחנו עוסקים בשימור לקוחות. אני מאוד מרוצה מהעמותה לפיתוח תיירות חיפה שהיא ייחודית בארץ והם מעניקים הטבות לאורחי המלונות ומציעים אטרקציות מפתות לכל המשפחה. יש לנו גם שיתוף פעולה עם גן החיות הצמוד ל'גן האם' שנמצא ממש מול המלון שלנו.

לאחרונה שיפצנו את חדר המשחקים לילדים, הוא 'דנילנד' ובקרוב יסתיים חידוש טרקלין העסקים הנמצא בקומה 20. מקום זה יהווה פינת מפגש לאנשי עסקים שימצאו כאן מקום שקט לצורך עבודה ולמפגשים ושתיה. מלון 'דן פנורמה' חיפה הוא בן 20 קומות. 19 מהן משמשים כחדרי מגורים והכל שופץ כמעט. נותרו רק עוד ארבע קומות נוספות שטרם שופצו והשאיפה שעד 2019 נסיים את חידוש כל החדרים במלון'. תנסו לשבת בלובי העליון, לקבוע שם פגישות על ארוחות קלות וכוס קפה וכו' והנוף הנשקף מהחלון הוא פשוט דבר מרהיב. חו'ל זה ממש ממול לחלון....

.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור תיירות :
*   שרת התפוצות ציפי חוטובלי ביקרה במוזיאון...
*   קבוצת אמסלם טורס, מדווחת כי מבצע החילוץ...
*   החל מהיום 20.3.2020 ,מתחמי G, מקבוצת גזית...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים