שלושה חובבי סרטים פגשתי במתחם הפסטיבל יצחק רובין, סא'ל (מיל) רבקה צ'יזיק יוכי באואר נראו במתחם פסטיבל הסרטים בחיפה. כתבה וצילמה: רונית קיטאי

ספר חדש בקרוב ליצחק רובין, יוכי באואר דוברת כללית במחוז חיפה והגליל המערבי , ספורטיבית , סא'ל (מיל) רבקה צ'יזיק לשעבר מפקדת פרויקט נערי רפול חזרה להתגורר בחיפה, העיר בה נולדה

פורסם ב: 28/09/2018 11:44

רבקה צ'יזיק עם בנה עידן צ'יזיק ופנינה בלייר מנהלת פסטיבל הסרטים חיפה. צילום: רונית קיטאי
יצחק רובין, סופר, עיתונאי, קולנוען ומבקר הקולנוע של 'דבר ראשון' מתרגש. בקרוב ייצא לאור ספר חדש שלו בשם 'האיש שלא שרף את קפקא' בהוצאת 'הקיבוץ המאוחד' ובפסטיבל הסרטים בחיפה הוא היה עם בת זוגו. השניים שהתגוררו שנים רבות בקרית ים עקרו לקרית מוצקין.
****
פנינה בלייר המנהלת האמנותית של פסטיבל הסרטים הבינלאומי חיפה שמחה לפגוש במתחם את חברתה סא'ל (מיל) רבקה צ'יזיק שהיתה מפקדת פרויקט 'נערי רפול' . כן, על שמו של הרמטכ'ל והשר לשעבר רפאל איתן ז'ל שהגה ויזם ופעל לטובת הפרויקט הנ'ל.

אגב בבית יש לי שרפרף המכונה 'שרפרפול' כי קניתי אותו בגלריה בראש פינה לאחר ששמעתי כי זהו מעשה ידיו של הנגר הגאה רפול ז'ל. כאשר פגשתי אותו לימים סיפרתי לו והוא לחץ את ידי בשמחה וכמעט מחץ אותה. לא רק כשהוא היה שמח הוא לחץ ידיים בחוזקה, אלא זה היה הכח האדיר שהיה לו בידיים.


רבקה הנשואה לאיתמר צ'יזיק נולדה וגדלה במושבה הגרמנית בחיפה, ועכשיו בני הזוג צ'יזיק חזרו להתגורר בחיפה לאחר 33 שנים בהם גרו בגליל התחתון. בני הזוג הם תושבים חדשים יחסים בשכונת נאות פרס. בנם, עידן צ'יזיק גר בתל אביב.

****
יוכי באואר דוברת 'כללית' במחוז חיפה והגליל המערבי נראתה בשטח פסטיבל הסרטים חיפה בחברת בעלה יוסי באואר. השניים חובבי סרטים עשו ספורט והגיעו לשם מביתם בשכונת כרמליה עד למרכז הכרמל. זה רק ספורט, רק ספורט.


.
יצחק רובין. צילום :רונית קיטאי

יוכי באואר. צילום רונית קיטאי

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רינונים :
*   ביום חמישי האחרון חגגו רומי אברג'יל...
*   איציק כרסנטי ('האח הגדול') היה הערב...
*   אתמול בערב חגגו את סיום הצילומים לסדרה...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים