אשת העסקים והאופנה טלי ביטון השיקה בחגיגה מרשימה את הבוטיק 'קפה ואופנה' בככר הרקפות 4 בכרמל המערבי בחיפה. כתבה וצילמה: רונית קיטאי

חנות הבגדים שפתחה לפני שמונה שנים ברח' הסנה ביחד עם בית קפה שהפכה למקום מפגש לילדי שכונת הכרמל המערבי, עברה כתובת ומעתה כאמור חנות הבגדים היא בככר הרקפות 4 פינת דרך הים. והטלפון 054-3191992 בו אפשר להתעדכן מה הגיע זה עתה מחו'ל היישר לבוטיק 'קפה ואופנה'. היתה תצוגת אופנה ולקוחות רבות הגיעו לפרגן לה

פורסם ב: 30/08/2018 19:24

השקת חנות 'אופנה וקפה' בככר הרקפות 4 בכרמל המערבי בחיפה.בר, טלי , בן ותומר עזריה. צילום :רונית קיטאי
הלקוחות יקבלו קפה במקום בעוד הילדות או הנערות בוחרות מהקולקציה מה שמתאים להן, או יגשו ממול -לדראגסטור 'מתוק וחצי' שמנהל בן זוגה תומר עזריה ברח' אילנות 1, מול 'קפה ואופנה' כי גם אצלו זה מקום בו נפגשים החבר'ה וגם נקודת ציון לכל מי שרוצה כל מה שצריך לבית, 24 שעות ביממה.


טלי ביטון ותומר עזריה נשואים מזה עשר שנים והם הורים לבן עזריה (9). מנישואיה הקודמים טלי היא אמה של בר זלקינד שאביה חי בלונדון. ביטון אגב הוא שם משפחתה מהבית. תומר עזריה גדל בשכונת שפרינצק, טלי ביטון גדלה בשכונת כרמליה, בתם של גבריאל ביטון שעובד בנמל חיפה ואנט ביטון מורה בחינוך מיוחד בבי'ס 'שלוה'.

מספרת לי טלי ביטון: 'תמיד אהבתי לעסוק בכל מה שקשור לביגוד. ניהלתי חנויות בגדים כל השנים וכאשר ההלם של חיי נחת עליי עם מותו ממחלת הסרטן של אחי הקטן, החלטתי לעשות שינוי בקריירה והפכתי לעצמאית'. קודם לכן היא פתחה אז את העסק שלה במיקום אחר, וליתר דיוק ברח' הסנה בכרמל המערבי, עד שנודע לה כי סניף הדואר בככר הרקפות 4 בכרמל המערבי נסגר והיא החליטה כי זה המקום בו תפתח את חנות האופנה היפהפיה לילדות ולנערות 'אופנה וקפה', ואגב גם נשים מגיעות לשם בגלל הנעליים המיובאות , התיקים המיוחדים והתכשיטים היפהפיים של המעצבת ריקי קלדרון.

את החנות היא עיצבה בעצמה ואת הבגדים היא מייבאת בעצמה מחו'ל ולאחרונה שוב חזרה מגיחה לחו'ל כדי להעשיר את מלתחת החנות. חוץ מזה היא גם יודעת לתפור ומתקתקת תיקון לבגד כשצריך. בגדים נוספים היא מביאה מאזור תל אביב וחוסכת לנשות חיפה את הנסיעות לשם.

טלי ביטון עורכת תצוגות אופנה לילדות והן מדגמנות בעצמן. טלי ביטון דאגה שאת דגמי החנות שלה יכירו ברחבי הארץ . הסיבה היא מעלה את הבגדים היפים לפייסבוק שלה ולחשבון האינסטגרם. הנערות עורכות גיחות למקום כדי לראות מה חדש והקטנות יותר מפצירות באמהות שלהן לבוא לראות מה הביאה טלי.

זה גם קרה למעצבת התכשיטים ריקי קלדרון שדגמי יצירותיה נמצאים שם. היא באה כדי לפרגן לטלי ביטון ו...קנתה זוג נעליים יפהפיות. לחנות נכנסה לקוחה. ראתה את מה שיש על רגליה והלקוחה, סוהיר עניה, רעייתו של בעל עסק לנגרות בכביש מגידו התלהבה וישר מדדה את אותן הנעליים בדיוק וצעדה משם עם חיוך ענק וקופסה ביד. של הנעליים כמובן.

עוד הגיעה תושבת דרך הים בכרמל המערבי תמר אלרואי לבית איינשטיין, העובדת כמרכזת ארגונית של המכללה האקדמית של וינגיט שלוחת חיפה שסיפרה כי היא מתגעגעת לבנה בן ה-18 שנמצא עכשיו בטיול לפולין בטרם גיוסו לצה'ל. בין הבאות לפרגן דיקלה דן המתגוררת במושב הבונים שהיא חברה טובה של טלי ביטון ועוד רבות אחרות.


בין הנערות והילדות שדיגמנו את אופנת 'אופנה וקפה' היתה לינוי איפרמן בת ה-12 שאמה רויטל איפרמן בעלת 'קייק בכיף' מנשר הכינה את בר המתוקים המטריפים.השולחן הערוך להפליא ועליו התקרובת המתוקה קצר תשואות שהמתיקו לה את היום ועוד יותר למגיעות לאירוע. אף אחת לא חשבה על הדיאטה שלה כי אי אפשר היה שלא לאכול מהמתוק הטעים הזה.

דיגמנו בר זלקינד (12) בתה של טלי ביטון, לינוי איפרגן (12) מהעיר נשר, משם הגיעה גם ליאן גבאי בת גילה. הדוגמנית הצעירה קים הדר היתה בין המדגמנות וכן הנערות רוני שרביט ואריאל הים ואחרות.

אשת יחסי הציבור של 'קפה ואופנה' העיתונאית ענת שקד אשר שידרה היישר מהתצוגה לתוכנית הרדיו שלה התלהבה גם היא משולחן המתוקים ואפשר להגדיר אותם כ'מתוק וחצי' ממש כמו שם העסק של תומר עזריה.

המתוקים הללו זיכו את רויטל איפרמן מהעיר נשר במחמאות מלוא הטנא עם 'קייק בכיף' שזה שם העסק שלה והיא מכינה בין היתר עוגת זילוף ממותגת, תיקים אכילים וכך נעלי עקב, קופסאות מתנה ממותגים משוקולד, סוכריות שוקולד ממותגות, נשיקות ממותגות וקינוחי כוסות טריקולד ומוס אוראו. אין מילים כי 'קייק בכיף' של רויטל איפרמן (טל. 050-9350179) מכינה לא רק עוגות מעוצבות, בר מתוקים, עיצובים בשוקולד ומתנות מתוקות משוקולד אלא גם עורכת סדנאות למוסדות ומפעילה ימי הולדת. היה אופנתי ומתוק ביותר.
מימין לשמאל בר, טלי ביטון בעלת בוטיק האופנה 'אופנה וקפה' בככר הרקפות 4 בכרמל המערבי בחיפה, בן ותומר עזריה. צילום : רונית קיטאי

מימין לשמאל רוני שרביט, בר זלקינד ואריאל היב. צילום: רונית קיטאי

קים הדר בין המדגמנות ל'אופנה וקפה' של טלי ביטון. צילום: רונית קיטאי

רויטל איפרמן ושולחן המתוקים שלה קייק בכיף. צילום :רונית קיטאי

מימין לשמאל לינוי איפרמן וליאן גבאי מנשר שתיהן בנות 12. צילום רונית קיטאי

לינוי איפרמן בת 12 מנשר. צילום: רונית קיטאי

סוהיר עניה ומשמאלה מעצבת התכשיטים ריקי קלדרון .שתיהן בנעלי הספורט המיובאים לחנות 'אופנה וקפה' בככר הרקפות 4 בכרמל המערבי בחיפה. צילום: רונית קיטאי

טל ביטון ומשמאל תמר אלרואי לבית איינשטיין תושבת רחוב דרך הים בכרמל המערבי. צילום: רונית קיטאי

בר ביטון זלקינד מדגמנת את אופנת אופנה וקפה בבעלות אמה טלי ביטון. צילום: רונית קיטאי

היחצ'נית והעיתונאית ענת שקד שידרה היישר מתצוגת האופנה של אופנה וקפה. צילום: רונית קיטאי

השקת חנות 'אופנה וקפה' בככר הרקפות 4 בכרמל המערבי בחיפה. צילום: רונית קיטאי

'אופנה וקפה' בככר הרקפות 4 בכרמל המערבי בחיפה.צילום : רונית קיטאי

קייק בכיף. צילום: רונית קיטאי

השקת חנות 'קפה ואופנה' בככר הרקפות 4 בכרמל המערבי בחיפה.רויטל איפרמן ובתה לינוי איפרמן. צילום רונית קיטאי

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור אופנה :
*   שיתוף פעולה בין דלתא ובין המותג @MISMAS...
*   אתמול ראיתם בערוץ 12 של 'קשת' את כוכבת...
*   מעצבת שמלות כלה וערב ריקי דלאל עורכת...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים