גבי רוטמן (42) שעסק בפרסום במשך שנים, למד להיות קונדיטור אצל אסטלה ופתח קונדיטוריה בקיבוץ עין השופט. כתבה וצילמה: רונית קיטאי

גבי רוטמן הקרוי ע'ש סבו שהיה קונדיטור, עשה הסבה מקצועית לפני חצי שנה ,ובדוכן שהוא מפעיל כל יום שישי במתחם האוכל בקניון עופר גרנד קניון חיפה,קפצו לבקר אחותו עו'ד בתאל רוטמן, רווקה בת 30, ואביו שמוליק רוטמן מנהל תפעול בהנהלת עופר גרנד קניון חיפה ובעבר קצין חקירות במשטרת חיפה

פורסם ב: 24/08/2018 14:22

משמאל לימין עו'ד בתאל רוטמן שבאה לעזור לאחיה בדוכן לעוגות בחברת אביהם שמוליק רוטמן מהנהלת עופר גרנד קניון חיפה. צילום: רונית קיטאי
גבי רוטמן שלא הכיר את סבו שנפטר לפני שנולד, שמע תמיד איזה איש מדהים היה גבי רוטמן ז'ל ואיזה עוגות מטריפות הוא הכין. הקונדיטוריה שלו היתה בתחילת רחוב ארלוזורוב בהדר הכרמל בחיפה, רחוב שהצמיח שתי קונדיטוריות מופלאות, 'גבי' ו'ליבל' שפועלת שם עד היום הזה מאז 1970.

גבי לא תאר לעצמו שיום אחד ה'חיידק' הזה ישפיע עליו והוא יילך בעקבות השם שמלווה אותו מיום שנולד. לפני חצי שנה הוא פתח את 'גבי, קונדיטוריה יזרעאלית' בקיבוץ עין השופט וההזמנות לטלפון שלו 052-8639966 גורמות לו להתרוממות רוח. כל מי שטועם בדוכן ישר קונה ולא מפסיק להחמיא, ומה צריך יותר?

גבי רוטמן שעבד בפרסום 'מדיה 1' בזכרון יעקב במשך 12 השנים האחרונות, נשוי לגלית רוטמן קצינת בטיחות עצמאית שהפכה ליבואנית של חלקי חילוף לרכב והיא יותר מוסכניקית בדם, מעיד עליה בגאווה בעלה. יש להם שני ילדים, גאיה בת 8 וגבע בן 6. אגב אחותו הבכורה של גבי היא קרן רוטמן שעוסקת בקואצ'ינג.

לגבי יש תמיכה משפחתית מרשימה .אחותו ,עורכת הדין בתאל רוטמן , רווקה יפה ובעלת קסם אישי שעובדת במשרדו של עו'ד איתן שווץ ברח' יפו בחיפה, מגיעה כל יום שישי לעזור לו במכירות בדוכן שלו בקניון. אביו , שמוליק רוטמן שהיה בעבר בעל משרד חקירות פרטי לאחר פרישתו כקצין במשטרת חיפה, אהוד על כולם והוא עושה את עבודתו במסירות רבה ובשל כך גם נמצא כל היום כמעט בקניון.כשהוא עורך את אחד מסיבוביו הוא מאושר לפגוש שם שניים מבין שלושת ילדיו.


החיים הם כמו טלנובלה כי שלושת הילדים לבית רוטמן יכולים לזכור עד היום את רחוב ארלוזורוב בחיפה כרחוב גורלי. ברחוב זה כאמור פעלה קונדיטוריה 'גבי' של הסבא וסבתא לבית רוטמן, שם גם פעל הקיוסק של הוריה של מרי רוטמן, האקסית של שמוליק שקוראת לעצמה כיום מיקי וינקלר והיא עובדת באוניברסיטת חיפה ותמיד אפשר לפגוש אותה עם החיוך המקסים שלה, והיא כמובן אמם של השלושה.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רינונים :
*   ביום חמישי האחרון חגגו רומי אברג'יל...
*   איציק כרסנטי ('האח הגדול') היה הערב...
*   אתמול בערב חגגו את סיום הצילומים לסדרה...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים