הערב נערכה השקה חגיגית של 'פריו-סנטר' - מרפאת מומחים המציעה מגוון טיפולים בתחום רפואת החניכיים. כתבה: רונית קיטאי. צילום: עדי רובין

בעקבות הצלחתה האדירה במיקום הקודם בקרית מוצקין, הורחבה המרפאה למרכז רפואי במיקום חדש, ברח' אח'י אילת 34 בקרית-חיים. מרפאת 'פריו-סנטר' הוקמה ע'י ד'ר יניב מאייר וד'ר ערן גבאי, רופאים מומחים לרפואת חניכיים העובדים ברמב'ם ולא שכחו להודות לפרופ' אלי מכטיי ממנו למדו רבות. מרפאה יפהפיה מהסרטים

פורסם ב: 27/05/2018 23:20

מימין לשמאל ד'ר אלזה מאייר וד'ר יניב מאייר ובתם הקטנה עם מנהלת יחסי הציבור לימור כרסנטי וניר דוידוביץ'. צילום עדי רובין
על ההשקה של המרפאה המהממת המשתרעת על שטח של 200 מ'ר עם כל הציוד הדרוש למרפאה לרפואת חניכיים, חגית יצחק אסטרטגיה שיווקית ומנהלת יחסי הציבור לימור כרסנטי ויד ימינה מירי אברהם. המרפאה היפהפיה' מנוהלת כאמור ע'י ד'ר יניב מאייר וד'ר ערן גבאי, רופאים מהמרכז הרפואי רמב'ם, בעלי מוניטין, ניסיון ותודעת שירות גבוהה. במרפאה פועל גם צוות שינניות וסייעות מנוסות.

ד'ר יניב מאייר החיפאי המשמש כמזכיר האיגוד הישראלי לרפואת חניכיים הוא במקור מפתח תקוה. לחיפה הוא הגיע לאחר שהתמחה במחלקת לרפואת חניכיים ברמב'ם ואז גם הגיע לחיפה. זה היה בשנת 2005. הוא נשוי לד'ר אלזה מאייר רופאת עור ואסתטיקה אשר שמה הולך לפניה והם הורים לשני בנים בגילאי 10,7 ובת 3. בהשקה היתה אמה, ד'ר הדסה בוטנרו, רופאה כירורגית עם מרפאות פרטיות בשכונת נוה שאנן בחיפה ובעיר נתניה. מהוד השרון באו לפרגן לבנם ומשפחתו הוריו של ד'ר מאייר, צופיה ויצחק מאייר.

השותף שלו הוא ד'ר ערן גבאי (42) יליד חיפה שמתגורר כיום בסביוני דניה והספיק לגור בכרמל הצרפתי וברח' התמר 2 בכרמל המערבי בחיפה. אמו, דליה גבאי היא דמות פדגוגית מוכרת ביותר. דליה גבאי עבדה כמורה בבי'ס 'חוגים' , היתה מנהלת ב'רודמן' קרית חיים ובעירוני ג' בנוה שאנן בחיפה.

ד'ר ערן גבאי נשוי לאודליה גבאי, מורה לאנגלית בחינוך המיוחד ומלמדת בבי'ס 'אופקים' בדרך הים 44 בחיפה ובבי'ס 'פיכמן' ברמות רמז. הוא למד ב'הדסה' בירושלים רפואת שיניים והתמחה ברמב'ם שם הוא עובד. הוא מומחה לרפואת חניכיים עם התמחות בכירורגיית פה ולסת.

בהשקה של הסניף ערכו לנו סיור בין שפע החדרים, חדרי הרופאים, השינניות ועוד. היה קייטרינג נפלא של 'פאי' קונדיטוריה משכונת דניה בחיפה, נראו כל העובדות והעובדות. האחרונות הגיעו עם שמלות שחורות, כולן, ובין היתר פגשנו שם את המזכירה רות דניאלזון תושבת קרית מוצקין, את השיננית סוניה צורובסיק מנהריה שגם עובדת עם ד'ר מאייר וד'ר גבאי ברמב'ם ולא רק בקליניקה בקרית חיים.


במרכז לרפואת חניכיים הציגו ד'ר יניב מאייר וד'ר ערן גבאי , רופאים מומחים לרפואת חניכיים את ערכת בריאות הפה של חברת Oral B עם מברשת השיניים החשמלית ומי פה, כדי להגביר את המודעות לשימוש בהיגיינת הפה.

בא להגיד מברוק אנדרי גלסר בעל 'פנוסטר' שכל רופא שיניים נחשב וכל פציינט שנאלץ, מגיע אל המרכז לצילומי שיניים מתקדמים הממוקם ברח' מוריה פינת זרובבל, ניר דוידוביץ' האגדי היה שם בחברת בניו ולא היה מי שלא ביקש להצטלם עם הכדורגלן הנפלא שהוא גם בחור קסום.

מן הסתם לא תראו שום דבר הדומה למרפאה הזאת כי היא מצוידת במיטב הטכנולוגיה הרפואית העדכנית ועומדת בסטנדרטים הקפדניים ביותר.לראייה, המרפאה קיבלה הכרה כ 'מרכז שתלים מוביל עולמי' בזכות פועלה בתחום הכירורגיה וההשתלות.העיתון 'גלובס' בחר במרפאה כמובילה בחדשנות רפואית.בין טיפולי המרכז: בעיות של דלקות חניכיים, שיניים כלואות, חוסר שיניים/שתלים, נסיגת חניכיים ורגישות שיניים, חוסר עצם וכן בנגעים בחלל הפה. כדי להתעדכן בכל מה שיש למרכז 'פריו סנטר' להציע, הקליקו כאן לאתר שלהם:

www.periocenter.co.il


פריו סנטר- לפרטים ותיאומי תורים וייעוץ- טל' 04-8733337
חגית יצחק מנהלת יח'צ שעל השיווק וניר דוידוביץ'. צילום :עדי רובין

מימין לשמאל ד'ר יניב מאייר, העיתונאית רונית קיטאי וד'ר ערן גבאי. צילום עדי רובין

מימין לשמאל ד'ר ערן גבאי, ניר דוידוביץ' וד'ר יניב מאייר. צילום :עדי רובין

'פריו סנטר. צילום: עדי רובין

מימין לשמאל בהשקת 'פריו סנטר' :לימור כרסנטי, ד'ר יניב מאייר, חגית יצחקי וד'ר ערן גבאי. צילום עדי רובין

מימין לשמאל ד'ר אלזה מאייר ואמה ד'ר הדסה בוטנרו רופאה כירורגית עם מרפאות בנתניה ובנוה שאנן בחיפה. צילום :עדי רובין

ניר דוידוביץ' כוכב תמיד ואהוב מאוד. צילום: עדי רובין

כאן זוג הרופאים ד'ר אלזה מאייר וד'ר ניב מאייר. צילום :עדי רובין

פריו סנטר. צילום: עדי רובין

פריו סנטר. צילום: עדי רובין

פריו סנטר. צילום: עדי רובין

ד'ר ערן גבאי מומחה לרפואת חניכיים הוא רופא בכיר ברמב'ם שמדריך ובוחן את המתמחים. כאן עם השיננית סוניה צורובסיק מנהריה שעובדת אתו ועם שותפו גם בביח'ל רמב'ם. צילום עדי רובין

'פריו סנטר'. צילום: עדי רובין

מנהלת יחסי הציבור לימור כרסנטי ויד ימינה מירי אברהם. צילום "עדי רובין

אנדרי גלסר בעל 'פנוסטר' ברח' זרובבל פינת מוריה, בין ד'ר ערן גבאי מימינו וד'ר יניב מאייר משמאלו. צילום :עדי רובין

ארז וקנין בעל פאי הקונדיטוריה שקיבל מחמאות רבות על הכיבוד הנפלא שהוגש באירוע של השקת 'פריו סנטר'. צילום: עדי רובין

מימין לשמאל לימור כרסנטי וחגית יצחק. צילום: עדי רובין

חגית יצחק אסטרטגיה שיווקית עם ד'ר יניב מאייר וד'ר ערן גבאי. צילום: עדי רובין

הקינוחים הנפלאים של פאי הקונדיטוריה עם מיכל וארז וקנין מרח' ליבריה 2 בדניה חיפה.052-2831982 ארז. מיכל 052-5726262 צילום עדי רובין

מימין לשמאל ד'ר אלזה מאייר וד'ר יניב מאייר. צילום :עדי רובין

חלק מהכיבוד שהוכן ע'י פאי הקונדיטוריה. צילום :עדי רובין

צופיה ויצחק מאייר הגיעו מהוד השרון לפרגן לבנם ד'ר יניב מאייר. צילום עדי רובין

צילום: שרה איקו

נשות היח'צ ונציגי התקשורת. צילום: שרה איקו

היח'צ וחלק מנציגי התקשורת. צילום: שרה איקו

פריו סנטר,. צילום :עדי רובין

בשמלות שחורות עובדות פריו סנטר. צילום: עדי רובין

מימין לשמאל רות דניאלזון המזכירה והשיננית סוניה צורובסיק. צילום: עדי רובין

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   חוקרים ממכון רקח לפיזיקה באוניברסיטה...
*   אחרי שהחלימו מנגיף הקורונה: האב והבן...
*   מרכז הפעלת הדוגמים של מד'א בירושלים...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים