את אבי קאירי מכירים בחיפה כאחד מהאנשים שקובעים את הטון באופנה. אבי קאירי הוא בעל חנות אופנת 'פרו-פרו' . כתבה וצילמה: רונית קיטאי

אבי קאירי ורעייתו רחל קאירי המציינים השבוע שנה לשובם למיקום חנות אופנת היבוא שהקימו לפני שנים רבות ברח' הרצל 18 בבית הקרנות בחיפה, עורכים לרגל האירוע מכירה בת 50% על כל הדגמים. אתם מכירים אותם גם כהוריהם של התאומים אופק ורם קאירי ושל נירית קאירי העובדת עם גיסתה שלי גפני

פורסם ב: 21/01/2018 21:51

אבי קאירי בעל חנות האופנה פרו פרו ברח' הרצל 18 בחיפה. צילום :רונית קיטאי
אבי קאירי קצת מתרגש. בכל זאת השבוע בדיוק חלפה שנה מאז חזרו למיקום המקורי של חנות האופנה שלהם אותה ייסד כשמלאו לו 30. אפשר למצוא שם יבוא אופנה מצרפת ומאיטליה. בחנות 'פרו פרו' ברח' הרצל 18 ב'בית הקרנות' בשכונת הדר בחיפה מגלות הלקוחות לשמחתן כי הכל נמכר לרגל החגיגה ב-50% הנחה (!) .


אבי קאירי ורעיתו רחל קאירי פתחו לפני שנים רבות את חנות האופנה 'פרו פרו' ברח' הרצל 18 ב'בית הקרנות' (שקרויה כך ע'ש קרן הקיימת, קרן היסוד, ולכן השם הנכון הוא בית הקרנות ולא בית הקרונות כפי שבטעות מכנים את המקום לא מעט אנשים. ר.ק.) ובשנים האחרונות החליפו מיקומים שונים ל'פרו פרו' עד שחזרו לפני שנה בדיוק למיקום המקורי בו החלו את דרכם.הלקוחות הותיקות מגיעות במיוחד לשכונת הדר כדי להתעדכן מה חדש ולקנות אצלם.

אבי קאירי נולד במצריים ועלה לארץ עם עליית הנוער כשהוא בן שמונה היישר לקיבוץ שער הגולן. בחיפה הוא פגש את רחל שהפכה לרעייתו ואם שלושת ילדיו. בחנות האופנה של קאירי 'פרו-פרו' אפשר למצוא מכנסיים, חולצות, סריגים, שמלות, ג'קטים, מעילים ועוד עם דגמים יפהפיים שלא תמצאו במקום אחר.

אבי קאירי עושה על קו תל ברוך חיפה שלוש פעמים בשבוע וגם רחל מגיעה מידי פעם לחנות בה נמצאת דרך קבע עובדת מנוסה. בני הזוג מתגוררים מזה שנים בשכונת תל ברוך בתל אביב לשם עקרו כדי להיות קרובים לילדיהם ולנכדים. בחיפה מתגוררים עדיין בני משפחתה של רחל, אחיה ואחיותיה עם המשפחה המורחבת שלהם. הלקוחות עדיין מחפשים את אבי ורחל קאירי באופן אישי והן מגיעות כאמור במיוחד כדי לקנות את אופנת היבוא מצרפת ואיטליה הנמכרת שם.
צילום :רונית קיטאי

אבי קאירי בחנות האופנה פרו פרו ברח' הרצל 18 בחיפה. צילום :רונית קיטאי

צילום: רונית קיטאי

חנות האופנה פרו פרו ברח' הרצל 18 בהדר, חיפה. צילום: רונית קיטאי

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור אופנה :
*   'גוטקס' במכירה מיוחדת על מגוון מותגי...
*   כוכבת 'חתונה ממבט ראשון' בערוץ 12 , הדר...
*   גוטקס בחגיגת מכירות מיוחדת באתר לסוף...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים