'הכוח לשכנע' אינטיליגנציה עסקית מאת שלמה-סולי ענף. אמציה הוצאת ספרים ו'ענף יועצים כלכליים'. כתבה וצילמה: רונית קיטאי

שלמה-סולי ענף תושב עתלית, יועץ לעסקים וביניהם למסעדות. סולי כתב ספר בו הרגש משפיע במוקד קבלת ההחלטות

פורסם ב: 10/07/2017 12:58

שלמה-סולי ענף וספרו 'הכוח לשכנע' אינטיליגנציה עסקית. הספריה הפרטית שלי. אמציה הוצאת ספרים וענף יועצים כלכליים
שלמה סולי ענף מראה כיצד החלטות מתקבלות מתוך התת-מודע באמצעות הרגש. בין היכולות שסוקר שלמה-סולי ענף : היכולת לאהוב, לחשוב בצורה חיובית ולחוש תקווה, להפגין אמפטיה, היכולת לדעת להקשיב ולצערנו כל כך הרבה אנשים אוהבים לדבר אך לא טורחים להקשיב לזולת ולהזדהות עם מה שעובר עליו. היכולת לגרום לאחר לקבל החלטה חיובית, ליצור מוטיבציה עצמית, להתמיד על אף התסכולים, לשלוט בדחפים ולדחות סיפוקים, לווסת מצבי רוח משתנים, למנוע ממצוקות שונות להפריע ולהשתלט על היכולת להקשיב ועוד.

איש העסקים והיועץ העסקי שלמה-סולי ענף הקדיש את הספר לרעיתו רחל ולבנותיו עדי, דניאל וגל (שימו לב שכל השמות הם יוניסקס.ר.ק.), לאמציה כהן בעל ההוצאה לאור ועוד.

שלמה-סולי ענף הוא בעל תואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים (אוניברסיטת חיפה). ב-21 השנים האחרונות הוא עסק בביטוח, הקים וניהל חברת מחשבים.היה מנהל אשראי בבנק הפועלים, כיהן כסמנכ'ל כספים בחברת נדל'ן ציבורית ולפני תשע שנים החל לעסוק בפיתוח עסקי של חברות ועסקים ובליווי אישי של אנשי עסקים. שלמה-סולי ענף מצטיין בידע רב בתחום הפיננסים, השיווק והמכירות והוא איש ניהול וארגון ממדרגה ראשונה שדוגל בגישה עסקית-הוליסטית משולבת בין האדם והעסק שלו. אנושי מא' ועד ת' ולכן גם מצליחן. 379 עמודים - 88 ש'ח.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור ספרים חדשים :
*   'מי-אלמה' מאת מיקי פריאון. איורים: ליאור...
*   מקום בו רוחות מכות מאת עופר מרגליות...
*   סבא מוטי שריד (הלוחש לנכדים) עם 'הסיפור...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים