אושרת גולן היא מיסטיקאית העוסקת בתיקשור, נומרולוגיה וקוראת בקלפי טארוט. כתבה וצילמה: רונית קיטאי

אושרת גולן מקבלת מסרים והתקשורת שלה 'מחודדת' מאוד ואז היא מדברת בקצב מכונת ירייה כדי להעביר את מה שהיא מקבלת בתיקשור. קלפי הטארוט הם לגביה רק אמצעי עזר ללקוח כי גם בלעדיהם היא 'רואה' הכל והקלקוחות יושבים מולה 'מהופנטים'

פורסם ב: 13/03/2017 17:46

המיסטיקאית אושרת גולן. צילום :רונית קיטאי
היא מעניקה יעוץ והכוונה באמצעות הנומרולוגיה, תיקשור וקריאה בקלפי טארוט. אושרת גולן שקוראת בקלפי טארוט מאז שהיא בת 16 היא אם לרועי ונועה. הבן בגיל ההתבגרות והבת צעירה ממנו בשנים. לדבריה 'אנשים צריכים להקשיב יותר לקול הפנימי שלהם וללכת עם תחושת הבטן שלהם'.

היא לוקחת מכם תכשיט שאתם עונדים ונכנסת לתיקשור ובסיומו היא מדהימה את כל מי שפוגש אותה כשהיא רואה דברים גם אצל אנשים הקרובים אליכם ולא רק מה שקשור בכם.

אושרת גולן יכולה להגיד לכם מתי פרויקט 'יזוז', מתי לא לחתום על חוזים ומתי הוא הזמן המתאים לכך. היא גם רואה את מה שאתם חולמים עליו ולא הצלחתם אפילו להודות בפני עצמכם על כך. היא תספר לכם על תכונות האופי של האנשים הקרובים לכם ביותר והיא מדברת כאילו היא מכירה אותם מאז נולדו.

לא רק על אופיים של אנשים אלא גם מה הם מדברים ומה הם לא צריכים לדבר או לעשות היא תגיד לכם. היא מספרת על אירועים שקרו לכם ולקרובים לכם ביותר בדיוק שקשה להסביר אותו, זאת מבלי לקבל כל מידע מראש.

אושרת גולן הספיקה ללמוד תיקשור, תטא הילינג, מודעות עצמית וקריאה בקלפי טארוט ומי שפוגש אותה יודע שהיא לא זקוקה לשום עזרים בשל העובדה שהיא קולטת אתכם כמו 'רנטגן'.

אושרת גולן טל. 052-3211531
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור מיסטיקה :
*   נחמה מירב, קוראת בקלפי טארוט יוצאת...
*   היועצת הרוחנית בת שבע דור על מגפת...
*   אליאן ברט העוסקת בתיקשור מוצפת בפניות...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים