הנומרולוגית אליאן נוימן, מציינת בימים אלה 30 שנה לעבודתה אשר לדבריה מעניקה 'כלי עוצמתי, מדייק ומועיל'. כתבה: רונית קיטאי

אליאן נוימן עורכת מפת אישיות באמצעות שמכם, התאריך בו נולדתם והיא מצליחה לראות את הפנימיות שלכם, מבנה אישיותכם ועוד. המפה הנומרולוגית משמשת כצילום 'רנטגן' לפנימיות האדם. מה עוד היא יכולה לדעת עליך באמצעות השם ותאריך הלידה? אנשי עסקים לא מעטים נימנים על לקוחותיה

פורסם ב: 28/06/2015 20:51

הנומרולוגית אליאן נוימן. צילום :בלה שחר הילל
אליאן נוימן ילידת בורונדי שבאפריקה שם נפגשו הוריה, ניצולי שואה שנמלטו מהנאצים, ושם היא נולדה.
היא עלתה לארץ עם אביה, אמה ואחותה ז'ל. כיום אליאן מתגוררת בעיר חדרה. לדברי אליאן נוימן : 'גישתי בייעוץ והכוונה נובעת מההבנה שמחשבה ורגש הם תפיסת המציאות שלך©'. שינוי רגש משנה את תפיסת המציאות, וכך כולנו יכולים לייעל ולשפר את החוזקות שלנו, לשנות דפוסים מעכבים, ולייעל את איכות חיינו. אני מצליחה לגלות את החוזק של הפונה אלי, החולשות שלו , דפוסי התנהגות המושרשים אצלו מאז הילדות, הייעוד ואפילו גלגולים קודמים.


כאשר מישהו מגיע אלי לייעוץ , ברור לי שיש לו או לה שאלות על יחסים, זוגיות, פרנסה, מקצוע מתאים,תקופת מעבר, פרשת דרכים, החלפת שם, מספר מתאים לדירה להכנסת הברכה, תאריכים מתאימים לאירועים חשובים כמו חתונה,מקבלים מענה שמתאים לך , ולכן ההצלחה גבוהה והשינוי קורה.הגיעה אלי אישה צעירה בתקופת מעבר ,נראתה מאוד ירודה מנטלית וחלשה אנרגטית. היא היתה בתהליכי גירושין, והתלבטה לגבי שינוי שם המשפחה . ידעה שאינה רוצה להישאר עם שם משפחתו של בעלה, וגם עם שם משחתה מהנעורים. רצתה לשנות . עשיתי לה מפה וראיתי שכדי לחזק אותה בתקופה זו , צריך להוסיף לה את יסוד האש שיחזק אותה מנטלית אנרגטית, וייתן תמיכה לחוזקות שראיתי במפה שלה. החלטית בתחום העבודה והמסגרות.

מצאנו שם משפחה מתאים. נתתי לה משימה לבית, להפריד את תגובותיה הריגשיות בתחום האישי מתחום העבודה והמסגרות. לאחר שלושה ימים התקשרתי לשלומה . היא אמרה לי את לא מבינה איזה שינוי לטובה. אני פחות עייפה, נהנית לעבוד על שעורי הבית והכל נראה לי ומרגיש לי אחרת. יש לי חיוך כשאני קמה בבוקר'.

מסתבר כי נומרולוגיה הוא כלי אבחון מדייק, לעבודה על הנקודות החזקות שבכל אחד וכך משתפרות הנקודות החלשות. האחריות והעבודה לשנות ולעשות היא שלנו. בהדרכה נכונה ובליווי תהליך השינוי , אפשר להגיע לתוצאה טובה של שינוי עמוק לטווח הארוך וזה בהחלט מעניק תחושה של שמחה וסיפוק.

יתרון גדול בייעוץ נומרולוגי הוא משך הטיפול. בפגישה אחת או שניים אפשר לראות את מקור הבעיה , ולכן גם מבחינה כלכלית הייעוץ משתלם.לאחר ייעוץ והדרכה ,הרגש והמחשבה של הפונה אלי משתנה לטובה. כל פתרון מתאים אך ורק למי שפונה אלי ולכן הוא אישי ביותר. אני מעניקה גם יעוץ עסקי וזו הסיבה שפונים אלי בעלי עסקים, המעוניינים לבדוק את פוטנציאל העובדים שלהם על מנת ליעל את עבודתם, מה שאחר כך תורם ישירות לשיפור בהכנסה.

המסקנה היא שעובד מרוצה מעניק תפוקה גבוהה יותר ומכאן גם רווח לעסק.על ידי השמת עובד בתפקיד המתאים לו, הוא יכול להרגיש יותר סיפוק מימוש ותקווה. כל זאת אני מבצעת כאשר הם מעבירים אלי שם ותאריך לידה של העובד שלהם. אני ממפה את החלק המקצועי באדם, לתפקידים טכניים או יצירתיים וכו'. כך אני מצליחה לפנות זמן לבעל העסק לעסוק בדברים המהותיים לו ואחר כך הם אומרים לי בשמחה כי מבחינה כלכלית הם עשו עסק כדאי על ידי זה שנעזרו ביעוץ נומרולוגי.עבורי זה תמיד כיף לשמוע מחמאות כאלה ולדעת שהצלחתי לעזור למישהו'.


לפרטים נוספים :אליאן נוימן נומרולוגית. טל. 054-4669222.

לאתר של אליאן נוימן הקליקו כאן:

www.eliane.co.il
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור מיסטיקה :
*   הנומרולוגית אילנית היימן היא יסודית...
*   הלינה גוטמן עוסקת בתיקשור, יעוץ טלפוני...
*   המיסטיקאית שרה ברהום תושבת רמת גן...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים